Гумор

Вчені: Росіяни відмовилися від сексу через економічну кризу

Російські вчені заявляють, що росіяни відмовилися від сексу через економічну кризу. Ситуацію прокоментували Микола Кібрік, голова відділення сексопатології МНІІ психіатрії, Дмитро Ісаєв, психолог з Петербурга, і Лев Щеглов, президент Національного інституту сексології.

“На сьогоднішній день населення стурбоване своїм фінансовим благополуччям, в результаті почастішали випадки звернення громадян за допомогою до фахівців через проблем зі статевим самовизначенням. Серед них тренссексуалізм, трансгендерні розлади і дисгармонійні стосунки в сім’ї. У транссексуалів – це зміна паспортної статті і устрою життя”, – повідомляє Микола Кібрік.

Такої ж думки дотримується пітерський психолог Дмитро Ісаєв: “Згідно зі світовою статистикою, щорічно на 14% зростає кількість людей, які активно звертаються до фахівців з транссексуальними проблемами. Росія, звичайно, входить у ці цифри”. Лев Щеглов впевнений, що в період економічної кризи організм налаштований на виживання. У більшості це проявляється у вигляді урізання сексуальних сюжетів.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments