Авто

Бюро Nismo готує «заряджену» версію компактвена Nissan Note

Тюнінговий підрозділ компанії Nissan – бюро Nismo – зараз готує до виходу на ринок спортивну модифікацію компактвена Note останнього другого покоління. Наскільки буде збільшена потужність двигуна, поки невідомо. Зате офіційні зображення зовнішності «підігрітого» Note вже опубліковані.

foto_cikavosti_03.08.2014-05-01

Зовнішнє оформлення Note Nismo перегукується зі спортивною версією популярного кросовера Juke Nismo – той же розвинений кузовний обвіс, прикрашений яскраво-червоними акцентами. Повідомляється, що він дозволить оптимізувати аеродинаміку компактвена.

Читайте також: Nissan показав дизайн майбутніх спортивних седанів

Спортивний Note отримав інші колісні диски і допрацьовану підвіску. У більш потужної версії Nismo S розробники помітно зменшили кліренс. Вже в «стандарті» будуть встановлені спортивні крісла, причому в якості додаткової опції пропонуються «ковші» від компанії Recaro.

foto_cikavosti_03.08.2014-05-02

Відомо також, що і Note Nismo, і Note Nismo S буде оснащуватися тільки механічною п’ятиступінчастою трансмісією. Про двигуни, повторимося, даних немає, але в бюро Nismo вже заявили, що «використовують свій вражаючий досвід в автоспорті стосовно до серійної моделі”.

Nissan Note Nismo надійде у продаж цієї осені, правда, поки тільки в Японії.

foto_cikavosti_03.08.2014-05-03


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button