Головна / Людина / Частий секс може зробити людину нещасною

Частий секс може зробити людину нещасною

 

Ви можете думати, що частий секс зробить вас щасливішим, але нове дослідження доводить, що він може мати протилежний вплив. Американські вчені з Університету Карнегі-Меллона виявили, що частому сексу може не вистачати спонтанності, романтики і бажання.

57f23b2a31fb9229a991277233e8f032

За словами фахівців, в сексі слід робити наголос на якість, а не на кількість, і якщо займатися сексом дуже часто, в результаті він може просто набриднути. Частий секс не може зробити пару щасливішою, почасти тому, що збільшення частоти сексу призводить до зниження бажання.

Читайте також: 

У рамках дослідження вчені вивчили 128 здорових людей у віці 35-65 років, які перебували у шлюбі. Фахівці випадковим чином розподілили пари на дві групи. Першій групі було дано завдання займатися сексом якомога частіше, а друга група не отримала ніяких інструкцій щодо інтимного життя.

Було встановлено, що люди, які часто займалися сексом, повідомили про більш низьке сексуальне бажання і зниження сексуального задоволення. Таким чином, частий секс привів до зниження бажання і симпатії до сексу, крім того, люди стали рідше проявляти ініціативу в спальні.

Натхнення: healthvesti.com