Людина

Частий секс може зробити людину нещасною

 

Ви можете думати, що частий секс зробить вас щасливішим, але нове дослідження доводить, що він може мати протилежний вплив. Американські вчені з Університету Карнегі-Меллона виявили, що частому сексу може не вистачати спонтанності, романтики і бажання.

57f23b2a31fb9229a991277233e8f032

За словами фахівців, в сексі слід робити наголос на якість, а не на кількість, і якщо займатися сексом дуже часто, в результаті він може просто набриднути. Частий секс не може зробити пару щасливішою, почасти тому, що збільшення частоти сексу призводить до зниження бажання.

Читайте також: 

У рамках дослідження вчені вивчили 128 здорових людей у віці 35-65 років, які перебували у шлюбі. Фахівці випадковим чином розподілили пари на дві групи. Першій групі було дано завдання займатися сексом якомога частіше, а друга група не отримала ніяких інструкцій щодо інтимного життя.

Було встановлено, що люди, які часто займалися сексом, повідомили про більш низьке сексуальне бажання і зниження сексуального задоволення. Таким чином, частий секс привів до зниження бажання і симпатії до сексу, крім того, люди стали рідше проявляти ініціативу в спальні.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button