Людина

Вчені: хіп-хоп – найкорисніший танець

В центрі нового дослідження виявилася така важлива проблема сучасності, як малорухливий спосіб життя в підлітків і дітей. Навіть заняття танцями далеко не завжди можуть дати потрібний ефект.20-05-15-foto-600x408-1

Американські центри з контролю і профілактики захворювань рекомендують дітям і підліткам займатися фізичними вправами не менше однієї години в день. У школі підростаюче покоління має навантаження в середньому по півгодини в день. Експерти рекомендують додатково ходити на різні секції і гуртки, і батьки часто віддають своїх чад (особливо дівчаток) на танці. Між тим заняття танцями не завжди дають дитині необхідне навантаження.

Читайте також: 

Експерти, використовуючи спеціальне обладнання, простежили дитячу фізичну активність на прикладі 264 дівчаток у віці 5-11 років, які ходили на танці. На одному занятті дитина проводила за фізичними навантаженнями в середньому 17 хвилин, решту ж часу було присвячено розтяжці, спокійним вправ і прослуховування композицій. Всього було проаналізовано сім різних танців.

Найбільш малоактивним вчені назвали фламенко: в цьому випадку діти були рухливі тільки 14% всього часу. А ось найбільш корисним для здоров’я визнали хіп-хоп, який змушував рухатися 57% всього присвяченого тренуванні часу. Втім, потрібно визнати, що у кожного виду танців є свої незаперечні плюси і активність – далеко не єдиний показник «корисності».

Натхнення: naked-science.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button