Авто

Chevrolet Bolt 2 022 – електромобіль оновився і отримав кроссоверну версію (фото+відео)

Концерн General Motors вже кілька років як вступив в перегони по електрифікації, але з усіх його брендів відносну популярність здобув лише один електромобіль: Chevrolet Bolt EV, який вперше був запущений в 2016 році. Ситуація має змінитися з виходом кросоверної версії Chevrolet Bolt EUV +2022 модельного року поряд з наступним поколінням оригінального Bolt EV.

Оновлений електричний «Болт» тепер буде випускатися зі збільшеним запасом ходу і хайтек-функціями, а разом з ним в продаж надійде абсолютно новий паркетник Bolt EUV, більш просторий, але менш далекобійний, ніж Bolt EV.

Chevrolet Bolt 2022 - електромобіль оновився і отримав кроссоверним версію

«Chevy Bolt» повинен з’явитися у продажу цього літа і буде коштувати $ 31 995 – або приблизно на $ 5000 менше, ніж нинішня модель цього електромобіля. Кросовер обійдеться трохи дорожче – $ 33 995. Модифікація Launch, яка вийде обмеженим тиражем, з унікальними колесами і підсвічуванням порту зарядки, стартуватиме від $ 43 495. Виробництво обох автомобілів мало розпочатися наприкінці 2020 року, але було перенесено через пандемію.

Chevrolet Bolt 2022 - електромобіль оновився і отримав кроссоверним версію

GM стверджує, що акумулятора на 65 кВт * год вистачить, щоб забезпечити Bolt EV 417 км на одному заряді, а трохи більш важкому Bolt EUV – 402 км. Обидві моделі обладнані мотором на 150 кВт і 200 л. с. Крім того, обидва електромобілі оснащені активною системою управління тепловим режимом, що використовує охолоджувач для підтримки температури батареї. Це повинно допомогти уникнути повторення ситуації із загорянням акумуляторів.

Chevrolet Bolt 2022 - електромобіль оновився і отримав кроссоверним версію

Лінійка Chevy Bolt була вперше представлена в 2016 і стала першим досвідом GM на ринку чисто електричних автомобілів з запасом ходу понад 320 км і доступним цінником. Проте продажі завмерли з моменту появи в 2018 Tesla Model 3, яка захопила електромобільний ринок в Штатах і за кордоном. Не допоміг іміджу компанії та відкликання моделей 2017-19 років через проблеми з акумулятором.

Chevrolet Bolt 2022 - електромобіль оновився і отримав кроссоверним версію

За допомогою двох нових версій GM сподівається відвоювати частина ринку у Tesla, проте це буде непросто, враховуючи, що технології, на які покладалася компанія перш, швидко застарівають. Bolt EV і Bolt EUV побудовані на платформі BEV2, а не на новій Ultium, анонсованої в 2020. За словами провідного інженера компанії, GM не планує переводити лінійку Bolt на більш досконалу платформу.

Chevrolet Bolt 2022 - електромобіль оновився і отримав кроссоверним версію

Як втішливий приз покупцям Bolt EV і Bolt EUV дістануться вдосконалені системи Super Cruise, які раніше були доступні тільки власникам «кадилаків». Це перші електромобілі компанії, які отримають можливість частково автономного управління.

На новій платформі Ultium вийде електропікап GMC Hummer, який повинен буде відродити цей бренд. У грудня 2020 компанія показала дослідний зразок, який незабаром почнуть піддавати зимових випробувань на півночі Мічигану. Випуск хай-енд версій електропікапов «Хаммер» GM планувала почати з наступного року, а базові доведеться почекати до 2024-го.

Натхнення: ecotechnica.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button