Авто

Найменший Jeep можуть розробити в Південній Америці

Плани голови альянсу Fiat-Chrysler Серджіо Маркіонне по різкому збільшенню продажів припускають активне розширення модельного ряду. У Jeep, наприклад, може з’явитися субкомпактний кросовер, який в цілях економії на розробці американці збираються звести на бразильській платформі.

10-02-15-foto-600x451-1

Свій найменший кросовер компанія Jeep планує в першу чергу просувати на ринках, що розвиваються, тому основне завдання розробників – зробити його якомога дешевшим. Як заявив виданню Motoring глава Jeep з міжнародного планування Адріан ван Кампенхаут, найкомпактніший Jeep на сьогодні, кросовер Renegade, занадто дорогий для таких країн, як Індія і Бразилія. Тому в основу нової моделі може лягти доступна південноамериканська платформа.

За словами представника марки, в інженерному потенціалі своїх бразильських партнерів в Jeep не сумніваються. Однак одночасно розглядається і варіант використання для «бебі-Джипа» платформи італійського Fiat Panda Cross, характеристики якої теж були оцінені досить високо. Як стверджують у Jeep, незважаючи на здешевлення кінцевого продукту, традиційні цінності марки, тобто високі позашляхові здібності, новинка повинна зберегти.

Читайте також: Знаменитий Hummer можуть відродити як конкурента Jeep Wrangler

Що стосується більш великих моделей, наприклад, кросоверів Compass і Patriot, то їх взагалі можуть замінити одним кросовером, що теж дозволить компанії заощадити деякі засоби. Правда, як уточнює видання Car Advice, поки перспективи позашляховика, який у Jeep жартома називають Compatriot, незрозумілі – ситуація знайде ясність не раніше, ніж через рік.

Натхнення: auto.vesti.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button