Авто

Tesla скасувала випуск свого найдешевшого електромобіля за 25 тисяч доларів

Компанія Tesla не випустить нових моделей в 2022 році: випуск Cybertruck відкладений до 2023-го, електромобіль початкового рівня Model 2 поставлений на паузу, а про спорткар Roadster вже і не згадують.

Tesla скасувала випуск свого найдешевшого електромобіля за 25 тисяч доларів

Ілон Маск повідомив  фанатам марки, що компанія не буде запускати нові моделі в цьому році через брак напівпровідників і порушення логістики постачання. Також пообіцяв, що повноцінний автопілот Tesla буде все ж запропонований у 2022-му.Зокрема, глава Tesla заявив, що не бачить “ніякого сенсу” в запуску на конвеєр нових моделей в цьому році. Він також повідомив, що розробка довгоочікуваного компактного електромобіля за 25 тисяч доларів, про який було оголошено ще у 2020 році, призупинено.

“В цей час ми не працюємо над автомобілем ціною в 25 тисяч. Але в якийсь момент відновимо розробку. У нас і так достатньо всього на нашій “тарілці”. Чесно кажучи, навіть занадто багато”, – запевнив Ілон Маск.

Це означає, що найдешевша модель Tesla не з’явиться до 2023 року, як це передбачав генеральний директор Tesla у своєму первісному і досить оптимістичній заяві два роки тому. Електромобіль з умовною назвою Model 2 повинен був стати прямим конкурентом Nissan Leaf і VW ID.3, пропонуючи більший запас ходу за нижчою ціною.

Натхнення: elektrovesti.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button