Головна / Поради / Чи достатньо Ви знаєте про Краківську Академію в Польщі?

Чи достатньо Ви знаєте про Краківську Академію в Польщі?

Компанія Slavic Languages Center допомагає абітурієнтам зі всієї України поїхати на навчання до Польщі. Краків — це одне з тих міст, яке привертає до себе не тільки туристів, але і студентів. У цьому місті є кілька університетів, про яких знають не тільки в Польщі, але й в Європі. І один з таких університетів — Краківська Академія Моджевського (https://slavic-center.com.ua/uk/vnz-krakova/krakivska-akademiya-im-a-f-modzhevskogo/)

Академія досить новий навчальний заклад. Вона була побудована в 2000-му році і є недержавним університетом. Якщо подивитися на будівлю академії вперше, то можна сплутати з торговим центром або сучасним офісом. З першого разу так і не скажеш, що це навчальний заклад.

Всі корпуси університету Моджевського знаходяться поруч, що є дуже зручною опцією. Якщо лекції проводяться в різних корпусах, студентам не потрібно їздити через все місто. На території є кілька магазинчиків, копі центр і їдальня з різноманітним меню. Поруч з університетом є зупинка трамвая, велика парковка і кілька кафе, де зі студентською знижкою можна добре поїсти.

У Краківській Академії є шість факультетів польською мовою:

  • право, адміністрація і міжнародні відносини
  • психологія та гуманітарні науки
  • управління та громадські зв’язки
  • науки про безпеку
  • архітектура і мистецтво
  • медицина і медичні науки

А також є можливість навчання англійською мовою:

  • право, адміністрація і міжнародні відносини
  • медицина і медичні науки

Рух уперед

Навчанню в університеті приділяють велику увагу: величезна бібліотека на території, сучасні аудиторії та лабораторії, комп’ютерні класи. Але ще студентам дають можливість розвиватися не тільки в одній сфері.

У Краківській Академії є свій телеканал, радіостанція і газета. І студенти можуть брати активну участь в діяльності університету. Учнів запрошують в студентську раду, щоб ті могли брати участь в адміністративних питаннях. Також запрошують взяти участь в редагуванні газети або веденні радіо/теле каналу.

Університет пропонує своїм студентам велику кількість наукових гуртків, де можна знайти не просто цікавих співрозмовників, але і друзів. Від зовнішньої політики ЄС, до релігії в країнах третього світу — тут можна обговорити абсолютно все.

Любителі спорту теж не залишаться осторонь. Краківська Академія пропонує настільний теніс, волейбол, баскетбол і міні футбол. Також можна спробувати себе у верховій їзді і стрільбі. Для творчих людей є хор і сучасні танці.

Краківська Академія — це не просто навчання, а ціле життя. Ваші студентські роки не пройдуть нудно, все залежить тільки від вашого бажання.