Гумор

Нібіру вб’є людство в 2018 році, а влада приховує правду, заявляють конспірологи з США

Американські конспірологи всерйоз стурбовані, так як, на їхню думку, вони вирахували справжню дату кінця світу для Землі, однак уряд відмовчується, хоча незалежні експерти не сумніваються, що влада в курсі майбутнього Апокаліпсису в осяжному майбутньому. На думку конспірологів, Земля загине вже в середині 2018 року внаслідок приходу планети-вбивці Нібіру.

Однак на відміну від конспірологів, які б’ють на сполох і поширюють панічні настрої серед населення своїми теоріями про кінець світу через швидке наближення Нібіру, офіційні вчені заперечують навіть найменші натяки про її існування. Походження Нібіру має художнє підґрунтя. Планета-вбивця була придумана письменником із США Захаром Ситчином, який вірив у гіпотезу про інопланетне походження людини.

Незважаючи на подібні заяви від ортодоксів наукового світу, незалежні експерти не відмовляються від своїх теорій щодо загибелі Землі від появи Нібіру на горизонті нашої планети і продовжують наполягати на кінці існування людської раси в 2018 році.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button