Фото

Чи палить лялька або героїнова держава

Чи палять ляльки? «Ні», відповідає молодша дівчинка, 6-річна Джаміля: «Вони не мають права. Це не добре ». Жодна з сестер не ходить до школи. Їхні батьки фермери, які після декількох послідовних посух втратили все. Їх вік – від 6 до 18 років. Вони щодня вживають героїн, допомагаючи збирати опіумний мак в області Герат, Афганістан. Іноді вони працюють в якості «мулів», ризикуючи своїм життям для контрабанди наркотиків до Ірану. Тридцять років війни, відсутність інфраструктури та родинні зв’язки в корумпованій державі заважають фермерам зайнятися обробітком інших культур. Героїн тут коштує всього 1 $ за один грам і його легко купити в провінціях Герат, Фарах і Німроз, так як вони розташовані на маршруті руху між Афганістаном та Іраном. Для наркоманів придбання чистого героїну пріоритетніше, ніж придбання їжі.

Чи палить лялька або героїнова держава

1. 11-річний Тарік і його 14-річний брат Хамід показують капсули героїну, які вони планують переправити до Ірану. Хлопчики ковтають від 5 до 7 капсул по 5 грамів. Вони перетинають кордон з дорослими, а потім віддають їм капсули, використовуючи проносне. Дітей використовують у торгівлі наркотиками, оскільки вони викликають менше підозр, а у разі затримання отримують більш м’яке покарання.

2. 16-річний Ехсан був арештований в місті Герат за вживання наркотиків. Як і багато інших, він почав в Ірані, працюючи робочим. Потім був депортований, тому що у нього не було візи. У в’язниці для неповнолітніх він змушений буде припинити приймати наркотики, оскільки тут немає ніякої можливості їх купити.

3. 11-річна Фарзана показує кристал, дуже чистий героїн, який вона курить 2 або 3 рази на день. Вона каже, що якщо не вживає героїн протягом одного дня, то відчуває біль у тілі. Її батьки пішли просити милостиню в місто і залишили її і 7-річну сестру з препаратами, щоб спокійно провести день. Наркоманія серед дітей широко поширена в Афганістані, оскільки існує тверде переконання, що опій – це ліки. 30 років війни зробили Афганістан нарко-державою.

4. Обейд вводить собі героїн на кладовищі в місті Герат. Він почав в Ірані до того, як був депортований за нелегальне перебування. Молодий чоловік каже, що йому 18 років, але багато неповнолітніх наркоманів брешуть про свій вік для того, щоб потрапити до в’язниці, де можна дістати дорослі препарати. У в’язницях для неповнолітніх ув’язнені змушені припинити прийом наркотиків, так як провести контрабандою героїн дуже важко.

5. 9-річна Махдійе після куріння героїну. Вона курить його, принаймні, 3 рази на день і використовує дуже чистий героїн, зроблений в Афганістані, також відомий як кристал. Махдійе каже, що пристрастилася і хоче кинути, але лікарня далеко і дорога. В Афганістані є стійке переконання, що опій – це ліки. Сім’я Махдійе, яка живе на кордоні з Іраном, де проходить половина торгових операцій з опієм і героїном, можете знайти дуже дешевий героїн.

6. 9-річна Махдійе та її 11-річний кузен Рафік курять кристал, дуже чистий героїн. Махдійе розповідає, що коли не вживає героїн протягом одного дня, то відчуває біль в ногах. Вона почала приймати наркотик 2 роки тому разом з батьками, теж наркозалежними.

7. Дитина обробляє макове поле від бур’янів у віддаленій провінції Бадахшан на північному сході. Виробництво опіуму в регіоні зросло більш ніж удвічі в 2011 році, повідомляє ЮНОДК, Управління ООН з наркотиків та злочинності.

8. Чоловік проколює макову коробочку в провінції Бадахшан, на північному сході Афганістану.

9. Опіум збирають у контейнер з алюмінію. Фермер може легко виручити 7000 доларів з 50 кв. метрів макового поля.

10. Афганські фермери збирають опійний мак, щоб отримати латекс опіуму, який використовується для виготовлення героїну, що продається в західних країнах.

11. Макове поле в провінції Бадахшан під час сезону.

12. Вид на кладовищі міста Герат, де часто збираються і навіть сплять наркомани.

13. Двоє чоловіків вводять собі в пах героїн, тому що всі їх вени пошкоджені. З 2001 року число героїнових наркоманів різко зросло. Героїн дешевий, оскільки він зроблений з опіуму, вирощеного в Афганістані – країні, що тримає першість у світовому виробництві опіума.

14. Наркомани вводять собі героїн на кладовищі.

15. Чоловік Можди Гюль був убитий в Ірані після того, як був спійманий за контрабанду 250 грамів героїну. Зараз вона працює в невеликій організації, де розповідає іншим жінкам, що вони повинні стримати їхніх чоловіків від торгівлі опіумом. Іран проводить жорстку політику щодо наркотиків. Більшість контрабандистів засуджуються до смертної кари і будуть повішені. Сім’я повинна розплатитися за мотузку, щоб отримати назад тіло для поховання.

16. 12-річний Самір показує 7 капсул героїну, які він збирається проковтнути. Героїн називається кристалом через свою чистоту. Він їде до Ірану з 7-8 капсулами всередині, а потім використовує проносні. Самір передає їх торговцям по інший бік кордону. Якщо капсули ушкодяться, він загине від передозування героїну.

17. 40-річний Ахмад курить опіум в будинку поряд з сином, 6-річним Ваесом. В Афганістані опіум вважається ліками. Батьки часто лікують дітей за допомогою опіуму, коли вони не можуть дозволити собі платити лікаря. Ахмад каже, що він видав заміж свою 14-річну дочку, щоб отримати гроші через придане. Його дружина, теж наркозалежна, скаржиться, що всі гроші пішли на купівлю опіуму.

18. 12-річний Самір показує 7 капсул героїну, які він збирається проковтнути. Героїн називається кристалом через свою чистоту. Він їде до Ірану з 7-8 капсулами всередині, а потім використовує проносні. Самір передає їх торговцям по інший бік кордону. Якщо капсули ушкодяться, він загине від передозування героїну.

19. Поліція по боротьбі з наркотиками Бадахшана знищує поля опійного маку, посаджені за кілька тижнів до цього. Фермери скаржаться, що у них є всього кілька альтернатив, щоб заробляти на життя.

20. 30-річний Дауд Мохаммед пристрастився до героїну. Його мати закувала Дауда в ланцюги, щоб він не міг піти та купити собі наркотики.

21. Поліція по боротьбі з наркотиками обшукує легкові та вантажні автомобілі на контрольно-пропускному пункті, створеному за межами міста Герат. Тільки 1% обороту від торгівлі наркотиками залишається всередині Афганістану, повідомляє ЮНОДК.

22. 11-річний Рафік і його 7-річна сестра Соейла під’їжджають до прикордонного пункту з Іраном. Вони подорожують в багажнику автомобіля 12 км, щоб досягти точки переходу через іранський кордон і просити милостиню. В автомобілі помістилося 13 чоловік.

23. Діти перевозять багаж пасажирів, які приїхали до Ірану або виїжджають з нього. Для наркоторгівців діти грають роль мулів, оскільки вони викликають менше підозр і за менші гроші готові працювати.

24. Соейла просить милостиню у мандрівників, що їдуть до Ірану або з нього. Їх з братом заробіток може становити до 4 доларів на день. Сім’я витратить ці гроші на кристал, чистий героїн, зроблений в Афганістані.

25. 7-річна Джаміля курить кристал, чистий героїн.

26. 11-річний Рафік його 10-річний двоюрідний брат Світ Ага курять кристал, дуже чистий героїн іноді змішаний з амфетамінами. Препарати, вироблені в Афганістані, швидко викликають залежність. Ага говорить, що він п’ять разів намагався зупинитися.

27. 11-річна Фарзана грає з лялькою після вживання чистого героїну.

Натхнення: daypic.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments