Людина

Чому люди жестикулюють?

Вчені виявили, що сигнали управління мовою та жестами походять від одного і того ж місця в головному мозку . Це може пояснити, чому ми використовуємо рухи рук під час розмови.

За словами професора Корнельського університету Ендрю Басса, дослідники змогли відстежити еволюційне походження поведінкового об’єднання мови і рухів рук до відділення в мозку риб. Плавці і передні кінцівки використовуються, в основному, для руху. Тим не менш, вони також можуть виконувати функції інструментів соціальної комунікації.

Так, за допомогою плавників риби видають звуки, які вважаються неголосовими звуковими сигналами. Люди руками посилають сигнали (невербальна комунікація).

Вивчення розвитку риб на ранніх етапах еволюції показало, що нервові розгалуження в головному мозку, що керують більш складними голосовими та пекторальними механізмами соціальної передачі сигналів у птахів і ссавців, походять з одного відділення заднього мозку у риб. Це цілком пояснює об’єднання мови і рух рук у людей, а також голосових сигналів і рухів кінцівок у багатьох хребетних.

Натхнення: iscience.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button