Різне

Чи потрібно створювати сайт для своєї компанії?

Modernization-web-site-001_resizedЗараз багато підприємців можуть спостерігати бум створення сайтів різних компаній. При цьому у багатьох залишається питання про те, а чи варто це робити, і яка від цього користь? Для людей, які надають якісь послуги або ж продають товари офлайн, складно оцінити вплив онлайн бізнесу на їх бізнес. Бувають випадки, коли їм просто напросто цього не потрібно. Але ті, хто хочуть розвиватися і йти в ногу з часом розуміють, що без створення власного сайту не обійтися.

У яких випадках варто створювати свій сайт для компанії:

1. Якщо ви вирішили залучити додаткових клієнтів. Навіть якщо ви працюєте в певному регіоні, ви можете отримувати більшу частину цільових покупців з інтернету, які цікавляться вашим товаром. Наприклад, шукають у пошуковику «холодильники Вінниця». Це чисто регіональний запит.

2. Якщо ви хочете зробити ваш бренд упізнаваним. Власний сайт може істотно пропіарити ваш бізнес, особливо якщо ви займетеся його розкручуванням не тільки в пошукових системах, але і в соціальних мережах.

3. Якщо вам потрібен онлайн каталог вашої продукції, який буде доступний для покупця 24 години на добу 7 днів на тиждень.

4. Якщо ваш бізнес виріс, і ви хочете працювати в інших регіонах. Також, якщо ваш товар або послуга дозволяє вам працювати з клієнтами з усієї України.

Отже, ми визначилися з тим, коли варто замислюватися над створенням власного сайту. Але перед тим як створити або замовити сайт, потрібно визначитися з функціоналом, який він повинен виконувати. Існує певна класифікація інтернет сайтів:

Сайт візитка – це, як правило, невеликий сайт до 10 сторінок, на яких представлена ??основна інформація про компанію і декілька її продуктів. Часто сайти візитки створюють з метою того щоб просунути до 10 товарів в інтернеті.

Бізнес сайт – сайт компанії, який містить вже більше корисних модулів, які полегшують покупку ваших товарів або послуг для клієнтів і роблять її більш зручною. Зазвичай на таких сайтах встановлюються модулі новин, фото галерея, особистий кабінет клієнта, та інші. Ці сайти за обсягом зазвичай складають близько 100 сторінок.

Інтернет магазин. Ну, тут все зрозуміло. Безліч товарів, корзина покупок, різні фільтри товарів та інше. Кількість сторінок може бути і декілька мільйонів.

Інтернет каталог – те ж саме, що і попередній варіант, але без кошика покупок. Товари замовляються або по телефону, або поштою.

Інтернет сервіси – це, як правило, дорогі проекти, які дозволяють клієнтам здійснювати якийсь вид діяльності на сайті. Наприклад, біржі.

Як бачите, володіючи цією інформацією, ви з легкістю зможете визначитися, який сайт потрібен саме вам.

Створили сайт. Що далі?

Створення сайту – це тільки лише перша сходинка на шляху до успішного інтернет бізнесу. Після створення вам знадобитися детальна оптимизация сайта, розкрутка в пошукових системах і соціальних мережах. Також, якщо ви зацікавлені в моментальних продажах, варто скористатися рекламною мережею Яндекса (Яндекс Директ) або Google (Google Adwords). Ці системи дозволять вам отримати клієнтів вже в перші дні роботи сайту, але при цьому доведеться вкласти трохи грошей.

Якщо ви не бажаєте самостійно займатися просуванням бізнесу в інтернеті, тоді ви можете звернутися до студій інтернет реклами, в яких за вас це зроблять фахівці.

Кілька порад:

– Публікуючи тексти на сайті, слідкуйте за їх грамотністю;

– Залишайте посилання на ваш сайт на всіх інтернет ресурсах, де можуть знаходитися ваші потенційні клієнти, так ви зможете залучити саме цільових клієнтів.

– Постійно оновлюйте свій сайт;

– Стежте за відвідуваністю і кількістю відмов, це може допомогти вам визначити слабкі сторони сайту;

– Постійно вдосконалюйте свій сайт і люди до вас потягнуться.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button