Всесвіт

Японці перетворять Місяць в найпотужнішу електростанцію

Токійська інженерна та архітектурно-підрядна компанія Shimizu Corporation виношує майже наполеонівські плани відносно супутника нашої планети. Суть в тому, що японський підрядник хоче побудувати на Місяці надзвичайно гігантську фабрику зі збору сонячної енергії та її подальшої відправки на Землю.

stancia_na_misiaci_500

Інформація, якою компанія поділилася з громадськістю, каже, що коли будівництво буде завершено, то сонячна електростанція швидше буде схожа на пояс, який огинає екватор нашого супутника. Shimizu Corporation повідомляє, що довжина «пояса» становитиме 10 943 кілометра, а ширина – 402 кілометри. Враховуючи розміри, станція отримала назву Місячне кільце (Luna Ring) і буде здатна, за підрахунками фахівців, виробляти десь близько 13 тисяч терават енергії. Потім отриману енергію збираються відправляти на Землю, де її будуть отримувати спеціальні складальні станції, які в свою чергу вже будуть розподіляти електрику по домівках, громадським будівлям і так далі.

У Shimizu Corporation впевнені, що завдяки встановленню подібної системи Luna Ring на поверхню Місяця, вона не буде піддана поганій погоді (правда, не вказується, як боротиметься з мікроастероідамі) і буде набагато ефективніша, ніж сонячні панелі, встановлені на Землі. Крім того, система буде здатна генерувати електроенергію 24 години 7 днів на тиждень.

Читайте також: Орбітальні електростанції з’являться зовсім скоро?

«Можливість використовувати безмежні можливості чистої енергії є найголовнішою мрією всього людства на сьогоднішній день. LUNA RING, концепту місячної сонячної електростанції, цілком під силу зробити цю мрію реальністю, завдяки найсучаснішим космічним технологіям», – пишеться на офіційному сайті Shimizu Corporation.

«Практично безмежні джерела відновлюваної енергії дозволять людству і далі розвиватися і при цьому не завдавати шкоди навколишньому середовищу. Shimizu Corporation пропонує побудувати Luna Ring для можливості нескінченного існування людства і планети, на якій воно живе».

Компанія поки не повідомляє відомості про те, скільки могла б коштувати подібна система. Проте в Японії впевнені, що якщо все піде за наміченим планом, то будівництво Luna Ring почнеться вже в 2035 році.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


3 Коментарів

  1. Возможности технических достижений упирается в нашу безграмотность. Выход с этой ситуации в пропаганде элементарном знании предмета.

  2. Вполне реально. Потребуются роботы – 3Д-принтеры, которые будут реплицировать сами себя, используя горные породы Луны и совсем немного земных материалов, а достигнув нужного количества, начнут продуцировать солнечные панели и укладывать их в нужных местах. За 10-30 лет такой пояс может быть вполне построен автоматически.
    Главное, чтобы Путлер подох поскорее. И человечество занялось обычными полезными делами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button