Здоров'я

Чи правда, що біле вино допомагає схуднути?

Багато людей, що сидять на дієті, знають, що вживання червоного вина призводить до зниження ризику серцево – судинних захворювань і втрати ваги. Деякі дані свідчать, що також діє на організм і біле вино. Вживання помірної кількості білого вина може допомогти вам втратити додаткові кілограми. Інші наслідки винного споживання можуть звести цю позитивну сторону втрати ваги. Проконсультуйтеся з лікарем перш ніж почати пити вино з причин, пов’язаних зі здоров’ям, тому що споживання алкоголю може бути небезпечним для вас.

Вино містить антиоксиданти, названі епікатехін, керсітін і ресвератрол. Ці компоненти знижують рівні холестерину і патогенних вільних радикалів. Корисні антиоксиданти у вині можуть також сприяти втраті ваги і зменшувати об’єм талії у жінок. Одна або дві склянки білого вина в день – це відповідна кількість для благотворної дії вина на організм.

01-08-16-foto-600x487-1

Калорії

Хоча антиоксиданти в білому вині пов’язані з втратою ваги, вино містить відносно високу кількість калорій. Склянка білого вина містить 121 калорій. Вживання двох склянок вина в день додає приблизно 1,700 калорій до вашої дієті щотижня. Без обмеження раціон харчування або тренуючись частіше, додаткові калорії у вині змусили б Вас отримувати 1 кг в місяць. Національний інститут хвороб серця, легенів і крові повідомляє, що 3,500 калорій дорівнюють 0,5 кг, тому все через два тижні 2 склянки вина в день почнуть відображати свою вагу на вас.

Апетит

Вживання білого вина знижує ваші стримування, які можуть змусити вас ще більше, ніж зазвичай. Ретельно контролюйте свій раціон в кожен прийом їжі, щоб переконатися, що ви не переїдаєте. Якщо ви вживаєте біле вино з їжею, їжте повільно, щоб дати вашому організму достатньо часу зрозуміти, коли ви ситі.

Аспекти

У той час як деякі дані свідчать, що біле вино може допомогти вам схуднути, фактори навколишнього середовища також відіграють роль. Людина, що вживає помірну кількість вина, схильна бути більш високого соціально-економічного статусу. Втрата ваги пов’язана з вживанням вина призводить до кращого доступу до охорони здоров’я, більш здоровому дієтичного вибору або в цілому до хорошого здоров’я.

Попередження

Помірне щоденне вживання визначається USDA як 1 склянка для жінок і не більше, ніж 2 для чоловіків. Вживання більше, ніж вказано може збільшити ризик хвороби серця і раку молочної залози, згідно з Національним Інституту Зловживання алкоголем і алкоголізму. Одна склянка в день збільшує ризик раку молочної залози для жінок на 10 відсотків і ще 10 відсотків на кожну наступну склянку.

Джерело автора: 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button