Різне

Чи вигідна доставка продуктів додому?

Для людей, які цінують свій час, його марнування завжди було недоцільним. Тому поява послуги доставки їжі була сприйнята дуже позитивно. І не дивно, адже коли потрібен набір продуктів, або ж готові страви чи кондитерські вироби – відтепер все це можна замовити через Інтернет на сайті eda.ua і гарантовано отримати в точно обумовлений час.

20-01-15-foto-600x445-1

Але чи дійсно це зручно і вигідно, і якщо так, то в яких випадках? Давайте поміркуємо, порівнявши з традиційними закупами продуктів харчування, так би мовити, власними силами.

Звичайно, коли вам потрібен 1л молока та 300г бубликів, і продовольчий магазин знаходиться поряд, то замовлення через Інтернет буде, м”яко кажучи, недоцільним. Інша справа, якщо ви запланували домашню вечірку, але не маєте часу готувати їжу, щоб пригостити два десятки гостей. В цьому випадку замовлення буде не просто доцільним, але й вигідним.

На сайті ви одразу звернете увагу, що більшість закладів харчування та торгівлі продуктами, які пропонують свою продукцію для замовлення та доставки, декларують мінімальну суму замовлення, при якій доставка буде безкоштовною. Тобто, вартість доставки більш-менш поважного замовлення додому буде для вас нульовою. В той же час, звичайна купівля такого ж об”єму продукції потребуватиме від вас, як мінімум, витрат палива, або ж витрат на таксі. А хто порахує втрачений час, чергу в супермаркеті, можливі дорожні корки та нервування?

До речі, мінімальні об”єми замовлення не такі вже й великі. І тому просто доставка набору продуктів на тиждень також у багатьох випадках обійдеться безкоштовно.

Дуже вигідною ця послуга буде тим молодим матусям, які доглядають малюка, але хочуть завжди зустрічати коханого чоловіка смачним, різноманітним та вишуканим обідом чи вечерею. У цьому випадку доставка додому буде просто незамінною. Радітиме не тільки ваш чоловік, але й ваш пустун, коли ви легко і невимушено організуєте його день народження, запросивши його ровесників та замовивши на сайті https://eda.ua/kiev/magaziny-dostavka/konditerskie_izdelija смачні кондитерські вироби до “солодкого столу”. Знову ж таки – і в цьому випадку вам навряд чи потрібно буде платити за доставку.
Отже, ми впевнилися, що замовлення продуктів харчування, готових страв, кондитерських виробів та напоїв на сайті eda.ua – вигідна справа. Але як же на рахунок якості та безпеки? Чи дійсно будуть доставлені продукти, що відповідають вимогам?

Фірма, яка здійснює послугу формування замовлення та доставки, діє у відповідності з законодавстом, яке передбачене для закладів громадського харчування. І це означає, що продукти харчування будуть відповідним чином запаковані, а транспорт для доставки у необхідних випадках буде таким, який забезпечує сталу температуру при перевезенні.

Варто нагадати, що ви можете відмовитися від замовлення до його отримання, якщо ви маєте обгрунтовані претензії, наприклад, до умов доставки заморожених продуктів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button