Різні цікавинки

МАЗ: великі переваги великих автомобілів

foto_cikavosti_10.08.2014-04Більше 65 років високоякісна продукція Мінського автомобільного заводу користується великим попитом на території колишнього Рядянського Союзу. Широкий асортимент МАЗ представлений бортовими і середньотоннажними автомобілями, тягачами, самоскидами, шасі, лісовозами, сортиментовози, причепами та напівпричепами, а також спецтехнікою.

Бортові автомобілі маз використовуються для міських, приміських, регіональних і міжнародних перевезень в складі автопоїзда. Широка вантажна платформа і спеціально обладнаний тент захищають вантаж від несприятливих погодних умов. Вантажопідйомність бортових машин МАЗ від 4,5 до 14,5 тонн. Вони мають колісну формулу 4х2, 4х4, 6х4, 6х6 і відповідають європейським стандартам екологічної норми Євро-2 і Євро-3.

Сідельні тягачі МАЗ призначені для транспортування найрізноманітніших вантажів (сільськогосподарських, промислових, будівельних та ін.) На різні відстані. Сідельні тягачі експлуатуються разом з напівпричепами, які приєднуються за допомогою спеціального механізму. Майже всі моделі відповідають стандарту Євро-3 і працюють на базі ярославських двигунів. Також розрізняють двоосьові і тривісні тягачі з максимальною масою автопоїзда до 56 000 кг.

Середньотонажні автомобілі МАЗ використовуються для перевезень в межах міста, передмістя, регіону побутових і промислових вантажів. Також середньотонажні підходять і для міжнародних перевезень. Допустима вантажопідйомність машин до 6 тонн. Маневрені середньотонажні МАЗи можуть бути доповнені автопідйомник, цистернами для води, евакуаторами, автоліфт, обладнанням для перевезення балонів та іншої спецтехнікою. Машини мають колісну формулу 4х2 і двигуни, відповідні стандартам Євро-3.

Самоскид МАЗ призначений для перевезення різних будівельних і сільськогосподарських сипучих вантажів. Мають три способи розвантаження: бічний, задній і тристоронній. Самоскиди зручні у використанні в будь-яких погодних умовах і на будь-яких дорожніх поверхнях. Мають колісні формули 4х2, 6х4, 6х6, 8х4 і систему перерозподілу навантажень по осях. Вантажопідйомність двохосьових моделей до 11 тонн, тривісних – до 21 тонни. Самоскиди МАЗ відповідають екологічним нормам Євро-2, 3,4. Саме такі авто вже давно заслужили повагу в наших краях, тому автоцентр http://www.auto-maz.com/ пропонує різноманітні моделі автотехніки МАЗ.

Лісовози і сортиментовози МАЗ використовуються для перевезення лісу та виробів з деревини в складі автопоїзда на різні відстані. Лісовози МАЗ можуть перевозити дерева довжиною до 30 метрів. Сортиментовози обладнані гідроманіпуляторами з вильотом для захоплення вантажу. Автомобілі мають колісну формулу 4х2, 6х4 і 8х4 і працюють на базі ярославських двигунів екологічного класу Євро-3.

Шасі МАЗ використовуються для установки будівельної, пожежної, комунальної, паливозаправної і іншої техніки. Максимальна вантажопідйомність деяких моделей до 23,5 тонн. Комфортно обладнані малі чи великі кабіни. Колісні формули 4х2 і 6х4, ярославські двигуни, відповідні стандартам Євро-2 і Євро-3.

Причепи МАЗ – це колісна формула зі стаціонарними і відкидними бортами, яка призначена для перевезення різних вантажів у складі автопоїзда і в системі транзитних перевезень, для монтажу обладнання і кузовів-фургонів. Використовуються в поєднанні зі середньотоннажними автомобілями та тягачами.

Вантажопідйомність від декількох тонн до декількох десятків тонн. Мають ресорну підвіску і міцну платформу.
Напівпричепи МАЗ призначені для перевезення різних вантажів в поєднанні з тягачем, на який спирається передня частина. Одно, двох-і тривісні напівпричепи обладнані жорсткими, ізотермічними і тентованими кузовами. Підвіска трьох типів: ресора, ресорно-балансова і пневматична.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button