Різні цікавинки

Лампи автономного освітлення goalzero

foto_cikavosti_24.07.2014Штучне освітлення та засоби мобільного зв’язку потрібні сьогодні кожному з нас. Це здобуток цивілізації, який не тільки покращує життя, а інколи і рятує його. Звичайно, якщо є джерело живлення лампи чи мобільного телефона. А якщо ми на полюванні чи на рибалці? Як забезпечити освітлення та зв’язок у випадку, коли вночі далеко від населених пунктів вийшов з ладу автомобіль, а його акумулятор та ваш телефон розряджені? Або якщо в помешканні раптом надовго зник електрострум? Врешті решт, бувають також і надзвичайні ситуації. І чим тоді заряджати акумулятор смартфона?

Для подолання таких неприємних пригод існують пристрої Goal Zero, які вирішують проблему автономного живлення, заряджання мобілки чи аварійного або похідного освітлення. Серед певного різноманіття ґаджетів для цієї мети особливо вирізняються сонячні батареї. Завдяки останнім науковим і технологічним досягненням їх ціна постійно зменшується, а коефіцієнт корисної дії збільшується. І якщо ще кілька років тому це була досить дорога і не дуже надійна річ, яка дозволяла в кращому випадку яскравого сонячного дня прослухати портативний радіоприймач, то сьогодні це повноцінне джерело автономного живлення, яке може навіть при суттєво захмареному небі забезпечити електричним струмом майже все, що завгодно — від ноутбука чи мобільного телефона до цілого будинку. Справа лише в площі сонячних панелей і ємності акумуляторів, що працюють з ними в «тандемі».

Лампи автономного освітлення Goalzero також дуже досконалі. Вони виготовлені на основі світлодіодів надвисокої яскравості, тому відзначаються високою економічністю, стійкістю до ударів, довгим строком служби. Звичайно, кемпинговые фонари goalzero також працюють від вбудованого акумулятора, а заряджаються від вже згаданих сонячних батарей чи від зовнішнього джерела живлення. Дуже популярні також динамо-лампи, які заряджаються мускульною силою. Сьогодні це надійні речі, які служать багато років. Досить сказати, що якщо «життя» традиційної лампи розжарювання не перевищує 1000 годин, то світлодіоди служать в 100 разів довше!

В залежності від того, для яких своїх приладів ви хотіли б мати зарядний пристрій, буде вирізнятися і його ємність та потужність. Власне, за цими показниками зарядні пристрої можна поділити на три групи. Перша група — для живлення малопотужних пристроїв, таких як MP3-плеєри, смартфони, електронні книги, ліхтарі. Друга група в стані живити пристрої середньої потужності — нетбуки або ноутбуки. І третя група зарядних комплектів може живити навіть портативний холодильник.

Варто нагадати, що всі ці пристрої — малогабаритні. Всі вони займуть в багажнику автомобіля лише його скромну частину. А багато з них легко помістяться навіть в рюкзаку і будуть завжди під рукою, де б ви не перебували. «Секрети» ж використання також дуже прості, наприклад сонячну батарею потрібно розміщати перпендикулярно сонячному промінню, і тоді заряджання буде йти найшвидше.

Кнопка «Наверх»
Закрыть