Поради

Чим хороша щілинна підлога в свинарнику і яку обрати?

Правильне утримання поголів’я – запорука його здоров’я та повноцінності, інтенсивного росту і збільшення в масі. Бажаєте, щоб господарство розвивалося і приносило солідний прибуток? Приділяйте увагу кожному моменту його життєдіяльності. Одним з найважливіших питань є якість настилу для свиней. Тільки здається, що це другорядне завдання. Насправді від правильності її реалізації залежить доля всього комплексу. Щілинні підлоги для свинарника сьогодні краще рішення. Давайте з’ясуємо чому.

Аргументи на користь щілинної підлоги

Перш за все монтаж такого покриття одним махом вирішує питання відповідності санітарним і ветеринарним нормам свинокомплексу. Більше не потрібно переживати через несподівані інспекції. Щілинні підлоги для свиней – це ефективне рішення в підтримці чистоти і порядку на фермі.

Звідси і другий важливий аргумент. Поголів’я, яке міститься в чистоті, завжди здорове і сильне. А значить, і бізнес прибутковий. Особливу увагу слід приділити половому покриттю у місці зі слабкими особинами. Наприклад, станок для опоросу свиней забирається набагато частіше звичайних загонів. А тому тут інноваційний настил обов’язковий. Таке рішення захистить тварин від легеневих захворювань та інших проблем зі здоров’ям, які можуть викликати аміачні випаровування.

Нарешті, решітчаста підлога для свиней – це вигідна інвестиція. Зараз ви вкладаєте кошти в обладнання ефективної системи гноєвидалення. А завтра зможете констатувати економію на робочій силі. Прибирати такі решітки для свинарників набагато простіше, ніж звичайні підлоги. При цьому тварини швидше і більше набирають у вазі, серед поголів’я немає втрат. Тому варто встановити такі підлоги в клітки для відгодівлі свиней. Швидке зростання прибутку не змусить себе довго чекати.

Все ще сумніваєтеся? Купити щілинні підлоги для свиней варто ще й за такі їхні переваги:

  • міцність і довговічність;

  • безпеку для тварин;

  • простота і економічність обслуговування;

  • універсальність – підходять для будь-яких загонів: маточників, клітин з поросятами, з дорослими особинами на відгодівлі.

Як вибрати сучасний підлогу в свинокомплекс?

Для початку розберемося з різноманітністю таких установок. Найбільш поширені щілинні покриття трьох видів:

  • чавунні;

  • бетонні;

  • полімерні.

Почнемо з найпопулярніших. Це пластикові решітки для підлоги. Вони легкі, але при цьому міцні і довговічні, стійкі до ударів і хімічного впливу. Головна перевага пластикових щілинних підлог для свиней – вони теплі. Тому встановлюватися їх можна в будь-яких загонах, навіть в верстатах опоросу під новонародженими поросятами.

Чавунні решітки також використовуються в маточнику, але тільки під свиноматкою, якій потрібно знизити температуру тіла в період лактації. Адже таке покриття, на відміну від пластикових підлог, холодне.

Бетонні решітки не менш міцні і довговічні. Але також не зберігають тепло. Так що їх частіше використовують під дорослим поголів’ям. Є сенс установки на великих територіях.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button