Різні цікавинки

Чим корисні ПАММ рахунки Форекс?

investitsionnyiy-proekt-250Зараз існує досить багато способів заробітку в інтернеті, але, мабуть, найприбутковішим вважається валютний ринок Форекс, але він у свою чергу відкритий лише для тих, хто готовий навчатися, і має вільний час для цього. З іншого боку, є варіант розвитку подій і для тих, хто має певну грошову суму, яку можна інвестувати, приміром, великою популярністю користуються ПАММ рахункb. Вони ж у свою чергу виступають як http://invest4net.ru/, певні послуги, які надають доступ до усіх найуспішніших трейдерів і подальшу можливість інвестувати гроші саме в них.

Але як саме вибирати ПАММ рахунки, щоб не помилитися в процесі інвестування грошей у Форекс?

• Найосновнішим критерієм є звернути увагу на тих людей, які займаються торгівлею вже досить давно. Навіть не дивлячись на те, що вам сподобався ПАММ рахунок, який діє на ринку усього лише 3 місяці, – поспішати ні в якому разі не треба. Якщо трейдер дійсно грамотний, він нікуди не зникне, з іншого боку, якщо він все ж зіллється, то можете подякувати своє терпіння за те, що не воно не дозволило вкласти гроші в торговця;

• Не менш важливим показником є і величина тих, що просіли, якщо Форекс трейдер опускається нижче 90%, а потім якимсь дивом відновлюється втрачені грошові кошти – краще уникати таких людей, оскільки це просте везіння, а воно не може бути постійним;

• Також, не треба звертати основну увагу на розмір капіталу такого трейдера, ніхто не знає, звідки в нього взялися ці гроші, цілком можливо, що він просто закинув їх на рахунок, щоб підвищити свій рейтинг.

Ці три основні правила дозволять вам вписатися в ряди успішних інвесторів, завдяки чому мрії про безтурботне життя на відсотки від доходу можуть утілитися в реальність, а це у свою чергу основна мета більшості людей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button