Різні цікавинки

Чим мене зачепив ігровий клуб «Вулкан»?

Сьогодні нашe невелику подорож у світ азартних гри буде присвячено тільки що відкритому клубу «Вулкан». За вже сформованою традицією я розповім про можливості майданчики, асортимент і технічні складові. В кінці ми пограємо в кілька популярних слотів, щоб оцінити віддачу і стабільність роботи.

04-04-15-foto-600x178-1

Почнемо з простого. У клубі можна грати безкоштовно в будь-який вподобаний слот. Немає потреби в реєстрації або поповненні депозиту. Асортимент не дуже широкий, але вкрай різноманітний. Умовно всі слоти, представлені на сайті, можна поділити на категорії залежно від ігрової тематики. Наприклад, якщо ви любите міські легенди і не можете прожити, не прочитавши нової книжки Анджея Сапковського, вам варто пограти в цей автомат http://vulkanstavka-slots.com/.

Автомат Tales Of Krakow одночасно є цікавим слотом з незвичайною ігровою механікою і справжньою енциклопедією по польському фольклору. Розробкою гри займалася легендарна NetEnt, тому графічне виконання і спецефекти на високому рівні. Таблиця символів автомата складається з міфічних персонажів, членів королівської династії, букв і цифр. Звичайно ж, самі цікаві комбінації складаються з чортів, драконів, королів і лісових дев.

Як тільки на автоматі з’являється вартий уваги набір, персонажі на барабанах оживають. Чорти шкірять зуби, русалки загадково посміхаються, а королі салютують у вітанні. Роль дикого символу грає диявол. Щоб активувати бонусну гру потрібно зібрати комбінацію з драконів.

Одним автоматом ігровий арсенал майданчика не обмежується, але щоб протестувати всі слоти порталу знадобиться не один день. Тому я зосередив свою увагу на таких одноруких бандитів:

  • Diamond Dogs,
  • Ultra Hot,
  • Wonderful Flute.

Робота слотів не викликала в мене жодних нарікань, як і рівень віддачі. Відчуття від гри на порталі тільки позитивні. Клуб інтегрований з популярними соціальними мережами і платіжними сервісами. Навігація на сайті зроблена просто і зрозуміло. Щоб вибрати кращі слоти для гри потрібно http://vulkanstavka-slots.com/ на праву вкладку. Там постійно публікуються найпопулярніші однорукі бандити.

Мені було приємно грати в http://vulkanstavka-slots.com/. Сучасні студії по створенню автоматів багато часу і уваги приділяють цікавому сюжету, оформлення та геймплею. Якщо ж говорити про сам клуб, то він підкуповує своєю атмосферністю, продуманим асортиментом і хорошою віддачею.

Кнопка «Наверх»
Закрыть