Різне

Що таке телекомунікаційна шафа і для чого вона потрібна?

Уявити собі сучасне підприємство, яке функціонує без персональних комп’ютерів, серверів, виходу в мережу Інтернет, засобів зв’язку і передачі даних, вкрай складно. Для розміщення та захисту телекомунікаційного обладнання (маршрутизаторів, серверів, комутаторів, офісних телефонних станцій, модемів, елементів кросових систем та іншого обладнання), як правило, використовують захищену телекомунікаційну шафу або виділяють для цього окремий кабінет.

1-10-03-2015-600-249

Однак через подорожчання оренди офісних приміщень розкидатися квадратними метрами вільної площі просто не раціонально. Єдино вірним і грамотним рішенням є установка спеціальної шафи з розміщенням в ній наявного обладнання. Більше того, захищена телекомунікаційна шафа – ідеальне рішення для захисту телекомунікаційного обладнання в тих місцях, де можливе його розкрадання, пошкодження або підміна зловмисниками (у підвалах, під’їздах, коридорах та інших місцях загального доступу).

За визначенням стандарту телекомунікаційна шафа являє собою поверховий пристрій, призначений для розміщення в ній кросів, точок термінування передавальних середовищ, телекомунікаційного обладнання. Оскільки основною метою використання http://шкафы-19.рф/ є захист обладнання, а фактично комунікаційної системи підприємства, до них пред’являються певні вимоги:

Вони повинні бути призначені виключно для телекомунікаційних додатків і пов’язаних з ними засобів забезпечення підтримки;

  • Кілька шаф, встановлених на одному поверсі, необхідно з’єднувати мінімум одним кондуїтом – спеціальним кабелепроводов;
  • Середня горизонтальна освітленість у робочій зоні шафи на висоті 1 метр над рівнем підлоги повинна бути не менше 540 лк;
  • В телекомунікаційній шафі не можуть бути встановлені фальш-стелі;
  • Двері повинні розсуватися або відкриватися назовні, при цьому у висоту вона повинна бути як мінімум 2 метри при ширині 0,91 метра. Вона не повинна мати центрального упору або порога.
  • Більше того, для підключення такої шафи буде потрібно наявність двох дуплексних електророзеток, кожна з яких повинна бути приєднана до окремого фідера – лінії електропередачі, що живить споживачів електроенергії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button