Різні цікавинки

Доставка та оформлення товарів з Англії

transport4_250Чим вигідний шопінг за кордоном? Це дешево і зручно, а головне, за допомогою нових технологій не займає багато часу. Немає більше необхідності годинами ходити по магазинах у пошуках потрібної речі. Досить зайти на відповідний сайт і зробити замовлення. Але виникає логічне запитання – що робити потім? Адже за товар ще потрібно заплатити, переконатися в його цілісності, оформити доставку. Навряд чи хтось поїде заради пари джинс в іншу країну, адже правда?

Саме для таких випадків існують спеціальні форвардінгові компанії. Вони спеціалізуються на оформленні, перевірці і доставці товарів на територію України, Росії, Молдови. Ознакою справжніх професіоналів є співпраця з багатьма фірмами, що займаються перевезеннями вантажів. Це дозволяє покупцеві вибрати найвигідніші, саме для нього, умови. Адже найчастіше вартість транспортування залежить від двох факторів – швидкості і розмірів вантажу. Деякі фірми можуть запропонувати вигідні умови для малогабаритних вантажів, інші ж навпаки спеціалізуються на великих і громіздких товарах.

Розрахунок відбувається в фунтах. У середньому тариф на 1 кілограм ваги складає 2,5-3 фунта. Різниця у вартості може пояснюватися наступним. Як вже було сказано раніше – це швидкість. Деякі служби доставки здатні привезти товар протягом 2-3 днів. Інші ж, навпаки, здійснюють перевезення тільки по певних днях і, загалом, термін коливається від 7 до 10 днів. Тому http://www.ukayshopping.com/ може тривати довше, але бути при цьому в рази дешевше, ніж при покупці взуття чи одягу в магазині.

Також сучасні майданчики найчастіше надають список діючих сайтів, де можна вигідно придбати ту чи іншу продукцію. Це значно полегшує пошук і економить час. Купуючи товари в Англії, кожна людина повинна знати про особливості оподаткування у своїй країні. Приміром, в Україні можна вільно ввозити товари вартістю до 300 євро з людини за одну добу.

Деякі постачальники можуть запропонувати унікальні послуги на зразок вакуумної упаковки. Інші ж намагаються діяти максимально стандартизовано і, наприклад, не здійснювати перевезення посилок вагою до 8 кілограм, так як це для них нерентабельно.

Цікавою є й шкала тарифів по вазі, припустимо, фірма DHL Express для посилок вагою до 15 кілограм встановлює ціну в діапазоні від 1,2 до 4 фунтів. Для багажу, який важить більше даної цифри – фіксована вартість 2,5 фунта.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button