Людина

Чоловіки назвали причини втрати інтересу до жінок

Багато представників сильної статі з часом втрачають сексуальний інтерес до своїх дружин або постійних подруг. Соціологи опитали чоловіків зі всього світу, і вони розповіли, чому це найчастіше відбувається.


Найбільш частою причиною є звичайна втома. Партнери просто набридають один одному, і кожному хочеться нових гострих відчуттів. Особливо часто це відбувається внаслідок того, що жінки перестають стежити за собою після вступу в шлюб, народження дітей або встановлення постійних відносин. Жінки набирають вагу (втім, чоловіки навряд чи відрізняються в кращу сторону в цьому питанні). Але The Daily Mail спеціально відібрала кілька найбільш несподіваних причин втрати інтересу до жінок з боку чоловіків:

«Моя дівчина почала втрачати вагу, і я сам став для неї фізіологічно не дуже привабливим».

«Відчуваю себе винуватим, але думка про заняття сексом з коханою в тверезому вигляді викликає у мене нудоту».

«Я люблю її як людину, але не як сексуального партнера, і тому відчуваю провину».

«Вона мене більше сексуально не приваблює. Напевно, тому, що у нас взагалі ніколи не було сексу».

«Ми почали відкриті відносини, а потім вона їх закрила тільки тому, що я поцілував іншу дівчину. І тепер вона не хоче нічого міняти, а лише постійно сперечається зі мною».

«Я не хочу займатися з нею сексом з-за нашої останньої сварки».

«Це неправильно, що я не хочу свою дівчину, але у неї мізків, як у п’ятикласниці».

«Не можу займатися з нею сексом, тому що вона погладшала і не хоче займатися спортом. А тепер ще й планує поставити брекети. Як сексуально…»

Натхнення: www.medikforum.ru

Кнопка «Наверх»