Людина

Жіночі груди: розмір має значення

Жіночі груди: розмір має значенняЖіночими грудьми цікавляться всі: чоловіки в якості сексуального об’єкта, жінки – в якості сексуального об’єкта для чоловіка. На жіночих форумах точяться дискусії та обговорення про найвдаліший розмір грудей. Хтось пишається маленьким розміром грудей, хтось не уявляє себе без пишних форм. Не дивно, що вчені вирішили провести ряд досліджень для з’ясування, як чоловіки сприймають різні розміри жіночих грудей.

У першу чергу вчені з’ясували, що чоловіки з низьким достатком воліють великі груди, в той час як забезпечені чоловіки вибирають маленькі груди. У процесі проведення експерименту 266 чоловікам, що мають різний соціально-економічний статус, показували картинки з п’ятьма анімаційними зображеннями жінок, що відрізняються тільки розміром грудей, і просили оцінити їх привабливість. Після цього дослідники порівняли оцінки, які виставили чоловіки з різних соціально-економічних груп. У результаті з’ясувалося, що чоловіки з низьким заробітком поставили найвищий бал жінкам з великими грудьми, а ось чоловіки з високим соціально-економічним статусом віддають перевагу жінкам з маленьким розміром грудей.

Також було встановлено, що голодні чоловіки вважають найбільш привабливими груди більшого розміру, ніж ситі. Для цього вчені опитали 65 чоловіків, які йшли до їдальні, і 58 чоловіків, що виходили з їдальні. Виявилося, що голодні чоловіки вибирали картинки з великими грудьми набагато частіше, ніж ситі. Можливо, голодним чоловікам здається, що жінка з великими грудьми добре харчується, що і робить таких жінок більш привабливими в очах тих, хто сам не проти підкріпитися.

Ті чоловіки, хто мріє про батьківство, теж вибирають великі груди. У ході цього дослідження 67 чоловіків попросили за допомогою інтерактивної анімації вказати найбільш привабливу частину жіночого тіла. Також було необхідно вказати своє бажання стати батьком в певний період часу, якщо таке було. Порівняння результатів показало, що пишним грудям віддають перевагу чоловіки, охочі мати дітей. З наукової точки зору це цілком зрозуміло – жінка з великими грудьми сприймається чоловіками як мати, здатна вигодувати майбутніх дітей.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button