Людина

780 тисяч жителів Америки перебувають в одностатевих шлюбах

Згідно з інформацією, наданою Інститутом Геллапа, у Сполучених Штатах Америки налічується більше 700 тисяч громадян, які живуть в одностатевих шлюбах.

4f586f9cd8abadd2a30294965a7b8df8

Такі дані були взяті за період з 28 січня по 19 квітня поточного року. За словами авторів проекту, в ході реалізації дослідження вчені задіяли 80,5 тисяч американців віком від 18 і більше років. Всі респонденти були родом з 50 штатів і федерального округу Колумбія. Під час здійснення дослідів, медики зафіксували, що більше 3% добровольців мають одностатеву дружину. При цьому, 0,5% відносять себе до тих, хто перебуває в одностатевому шлюбі.

Читайте також: 

Слід зауважити, що із загального числа американців, 2 мільйони є одностатевими парами. Також експерти помітили, що 780 тисяч респондентів офіційно перебувають у такому партнерстві. Як повідомляють лікарі, у Сполучених Штатах Америки налічується близько одного мільйона одностатевих чоловіків і жінок, з яких понад 38% перебувають в офіційному шлюбі.

На сьогоднішній день Верховний суд держави розглядає питання, що стосуються можливості і права громадян на подібний вид шлюбу.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button