Людина

Чоловіки схильні до помилкової вагітності

Чоловіки також сильно, як і жінки, переживають час підготовки до появи дитини в сім’ї, так встановили вчені в своєму новому дослідженні. Причому ці переживання мають не тільки емоційний, але і реальне підтвердження. Іншими словами, чоловіки схильні до так званої помилкової вагітності.

25-12-14-foto-600x398-1

Помилкова вагітність – досить рідкісний і складний психічний феномен з реальними фізичними проявами: відсутність менструації, нудота вранці, збільшення живота. Як правило, причини уявної вагітності – психічні. Спочатку жінці здається, що вона вагітна. Потім вона настільки вживається в цю бажану роль, що змінюється не тільки її поведінку, але навіть фізіологічний стан організму, і, начебто, з’являються ознаки вагітності.

[ads2] У ході дослідження вчені з Великобританії вирішили перевірити, чи властиво подібний стан чоловікам. Були протестовані чоловіки, які готувалися стати батьками. В результаті було виявлено, що чверть чоловіків під час вагітності їхніх дружин відчувають ті ж незручності і дискомфорт, що і майбутні мами.

[box type=”shadow”]”Результати нашого дослідження продемонстрували, що 23% чоловіків спостерігали фізичні та емоційні зміни у своєму стані, подібні тим, що переживає вагітна жінка: перепади настрою, плаксивість, підвищена чутливість, регулярна нудота, специфічні болі внизу живота і спини”, – відзначає провідний автор роботи професор Мері Стін (Mary Steen). “А 53% майбутніх батьків зазначили, що вони прагнуть навести чистоту буквально на кожному кроці, а також намагаються всіляко прикрасити оселю”.[/box]

Багато представників сильної статі вважали свою поведінку природною, а біль приписували всіляким хворобам, виключаючи таке поняття, як помилкова вагітність.

Читайте також: Вчені розвіюють міфи про вагітність

Більш того, деякі учасники відчували потребу в аномальному харчуванні. Хтось поєднував помідори з апельсинами, хтось їв морозиво з яйцями, звареними круто.

У попередньому дослідженні вчені також з’ясували, що чоловіки схильні до післяпологової депресії. За статистикою, пригніченість після пологів відчувають 14% жінок, у той час як серед чоловіків цей відсоток становить – 45. Однак до моменту досягнення дитиною восьмирічного віку цей відсоток істотно збільшується до 33 і 17% серед жінок і чоловіків відповідно.

Натхнення: medlinks.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button