Головна / Людина / Вчені розповіли про позбавлення від похмілля за допомогою вітамінного комплексу

Вчені розповіли про позбавлення від похмілля за допомогою вітамінного комплексу

Напередодні святкового сезону більшість громадян будуть потребувати допомоги при похміллі від надмірно випитого алкоголю. Вчені рекомендують унікальний вітамінний комплекс, який допомагає при нудоті і головних болях.

Ученые рассказали об избавлении от похмелья с помощью витаминного комплекса

Останнім часом люди частіше вибирають природні ліки проти недуг, а похмілля не стало винятком. Експерти впевнені, що прийняття конкретних вітамінів і доповнень перед застіллям допоможе уникнути похмілля на наступний день. Річ у тім, що алкоголь виснажує комплекс вітамінів в організмі, зокрема, групи В, які є водорозчинними. Перед тим, як випити, вчені радять поїсти поживну їжу з високим вмістом антиоксидантів, що допоможе уповільнити всмоктування алкоголю в кров. Такими продуктами можуть стати фрукти і овочі. Перевагу слід віддати продуктам з високим вмістом цинку, оскільки після дії алкоголю даний елемент виснажується одним з перших, що загрожує ураженням печінки. Хороші джерела цинку включають трав’яні, м’ясні і молочні продукти, наприклад, риба і устриці, горіхи, насіння, бобові і яйця. Стабілізувати цукор в крові допоможе білок, а щоб позбутися від спраги після пробудження можна випити склянку води перед сном.

Після вживання алкоголю слід налягати на здорову їжу, наприклад, на овочі і листові салати. Надмірна кількість алкоголю впливає на кишкові бактерії, наслідки чого можна відчути через кілька днів. У такому разі вчені рекомендують підтримувати рівень корисних видів бактерій, щоб допомогти організму стримувати похмілля.