Екологія

В Японії планується будівництво найбільшої плавучої електростанції

Кожен, хто плавав на човні в спекотний літній день, знає, що відкрита вода “вбирає” в себе сонячне світло і тепло. Інженери з Японії хочуть використовувати цю енергію на благо населення і збираються побудувати найбільшу плавучу сонячну енергетичну установку в світі.

25-12-14-foto-600x337-1

Японська корпорація Kyocera вже використовує силу відкритої води за допомогою своїх берегових сонячних установок, наприклад, на електростанції Kagoshima Nanatsujima (на фото). Проте новий проект буде набагато масштабнішим: він буде складатися з 50 тисяч сонячних модулів, що тримаються на плаву на водосховищі Якамура Дам.

Читайте також: Індія побудує найбільшу плавучу сонячну електростанцію

Модулі будуть покривати поверхню води площею близько 180 тисяч квадратних метрів. На думку інженерів, станція буде виробляти більше 15,6 мегават-годин на рік: цього достатньо для забезпечення електрикою близько 4700 домогосподарств.

За прогнозами компанії, плаваюча електростанція буде збирати досить сонячної енергії, щоб компенсувати близько 7800 тонн викидів вуглекислого газу на рік. Також на базі об’єкта буде розташовуватися навчальний центр, в якому проводитимуться заняття з питань навколишнього середовища для місцевих студентів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments