Людина

Чому багато чоловіків набирають вагу після весілля

Дослідження, проведене форумом чоловічого журналу men’s Health, показало, що одруження змінює харчовий раціон і вагу чоловіків. Команда дослідників зі Столичного Університету Лідса підтвердила: одружені чоловіки товстіші, аніж холостяки. У одружених часто з’являється пристрасть до солодкого, і вони їдять більше булочок, тортів, тістечок та пирогів, ніж самотні представники сильної статі. Дослідники відзначають: чоловіки, які зв’язали себе узами шлюбу, до того ж, часто п’ють значно більше вина, передає The Daily Mail.

foto_cikavosti_07.08.2014-010

При цьому вчені виявили, що чоловіки, які перебувають у шлюбі, їли більше фруктів і хліба з непросіяного борошна, ніж холостяки. Одружені люди їли більше йогурту, ніж розлучені, і більше шоколаду, ніж вдівці. Також, що не дивно, після весілля чоловіки стали їсти менше жирних шашликів і гамбургерів. Попереднє дослідження показало: жінки теж набирають вагу після весілля. Американські вчені вивчили 10000 чоловік, і виявили, що, заміжнім жінкам не вистачає часу для занять спортом. Через це вони більш схильні до повноти.

Читайте також: Низькорослі чоловіки мають більш насичене сексуальне життя, ніж високі

Вчені не впевнені, чому шлюб так впливає на вагу чоловіків. Можливо, одружившись, вони відчувають, що тепер можна розслабитися. Інша теорія стверджує: чоловіки, дружини яких добре готують, їдять більш ситніше. Торти, булочки та інші ласощі також стають більш доступними, якщо дружина робить покупки і у неї є з пристрасть до солодкого. Частина дослідників припустила: деякі дружини навмисно перегодовують своїх чоловіків, щоб зробити їх менш привабливими для інших жінок.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button