Головна / Людина / Сильна втома після їжі може бути ознакою діабету

Сильна втома після їжі може бути ознакою діабету

Німецькі вчені розповіли про те, що сильна втома після їжі може бути ознакою розвитку серйозних захворювань. Найчастіше це діабет, а різка зміна стану людини викликана підвищенням рівня цукру в крові.

Багато людей після вживання їжі відчувають певну розслабленість, слабкість і втрату працездатності. Такий стан пояснюється досить просто: в організмі починається процес травлення, багато крові надходить в дану групу органів, а інші починають функціонувати в умовах нестачі ресурсів. У першу чергу це стосується мозку і м’язів, саме тому людина може відчувати себе гірше після вживання їжі.

При цьому, зазначають вчені, у деяких випадках подібне самопочуття може бути наслідком серйозних проблем зі здоров’ям, зокрема діабету. Тому людині важливо стежити за своїм станом і звертати увагу на те, сильно воно відрізняється від звичного. В гіршому випадку необхідно провести кілька спостережень, а потім звернутися до лікаря за консультацією.

Якщо у людини після вживання їжі сильно підвищується рівень цукру – то це ознака розвитку діабету. Саме тому люди, які страждають від цього захворювання, вимірюють рівень цієї речовини вдома, а не в лікарні. Вчені зазначають: організм повинен приходити в норму протягом 2 годин після вживання їжі, більш точні орієнтири залежать від раціону.