Людина

Сильна втома після їжі може бути ознакою діабету

Німецькі вчені розповіли про те, що сильна втома після їжі може бути ознакою розвитку серйозних захворювань. Найчастіше це діабет, а різка зміна стану людини викликана підвищенням рівня цукру в крові.

Багато людей після вживання їжі відчувають певну розслабленість, слабкість і втрату працездатності. Такий стан пояснюється досить просто: в організмі починається процес травлення, багато крові надходить в дану групу органів, а інші починають функціонувати в умовах нестачі ресурсів. У першу чергу це стосується мозку і м’язів, саме тому людина може відчувати себе гірше після вживання їжі.

При цьому, зазначають вчені, у деяких випадках подібне самопочуття може бути наслідком серйозних проблем зі здоров’ям, зокрема діабету. Тому людині важливо стежити за своїм станом і звертати увагу на те, сильно воно відрізняється від звичного. В гіршому випадку необхідно провести кілька спостережень, а потім звернутися до лікаря за консультацією.

Якщо у людини після вживання їжі сильно підвищується рівень цукру – то це ознака розвитку діабету. Саме тому люди, які страждають від цього захворювання, вимірюють рівень цієї речовини вдома, а не в лікарні. Вчені зазначають: організм повинен приходити в норму протягом 2 годин після вживання їжі, більш точні орієнтири залежать від раціону.

Кнопка «Наверх»
Закрыть