Головна / Людина / Чому батьки повинні читати казочки своїм дітям?

Чому батьки повинні читати казочки своїм дітям?

Нове дослідження вчених з Гарвардського університету в США показало, що казки ефективніше впливають на розвиток дітей, якщо їх читають батьки, при цьому дівчатка, як виявилося, здатні отримати від цього найбільшу вигоду.

5c878507c824aa97ababbd555013cc9c

Вплив казок величезний, особливо якщо татусі починають читати дітям у віці до 2 років, відзначають фахівці. Читання часто розглядається як чисто жіноча прерогатива, але діти, здається, більше налаштовані на казки, коли їх читає саме батько. До того ж чоловіки і жінки, як було встановлено, підходять до цього завдання по-різному.

Читання казок дозволяє дітям розширити свій словниковий запас і допомагає їм відчувати себе в безпеці, а також може надати глибоке вплив на їх здатність до навчання. Дослідження показали, що регулярне читання казок покращує якість відносин між батьками і дітьми, а також академічні результати в школі і психічну стійкість.

Незважаючи на ці переваги, британське дослідження показало, що 1 з 4 батьків маленьких дітей ніколи не читає їм казки або робить це тільки 1 раз кожні шість місяців. Тільки половина батьків сказали, що вони читали своїм дітям щодня.

Натхнення: healthvesti.com

 
comments powered by HyperComments