Людина

Вчені виявили найпродуктивніший час для роботи

Перші години після пробудження – найпродуктивніші для роботи, а багато їх витрачають на перевірку пошти, соцмереж, а також розпивання кави і чаю, стверджує Ден Арієлі з Університету Дьюка.

17-11-14-foto-cikavosti500x313-1

Вчений у галузі поведінкового аналізу повідомив, що найчастіше майже всі люди в перші декілька годин після пробудження не займаються роботою, а швидше налаштовуються тільки на робочий лад, переглядаючи стрічки соцмереж, розпиваючи каву і спілкуючись із співробітниками. Однак це не найправильніший підхід, переконаний дослідник.

За його словами, у нас є дуже короткий період за день – приблизно перші дві години після пробудження – коли наші когнітивні здібності знаходяться на піку своїх можливостей. За цей час можна виконати більше й ефективніше своєї роботи, але воно найчастіше витрачається на сторонні-менш складні справи.

Читайте також: 5 корисних порад для підвищення продуктивності

Якби люди перебудували свої робочі дні так, щоб виконувати найскладніші завдання з самого ранку, то змогли б досягти більш високих успіхів, переконаний учений. Можливо, інформація про це допоможе комусь скористатися порадою і поліпшити свої результати на роботі.

Натхнення: medicinform.net


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button