Людина

Чому немовлята хворіють коронавірусом рідше дорослих

Нове дослідження показало, що імунна система немовлят може бути сильнішою, ніж думає більшість людей. Вона може обійти навіть імунну систему дорослої людини в боротьбі з новими інфекціями.

Image by Pexels from Pixabay

Імунна система немовлят має репутацію слабкої в порівнянні з дорослим, але це може бути не зовсім справедливо, кажуть дослідники. Немовлята часто хворіють на респіраторні захворювання, але на відміну від дорослих діти зустрічаються з цими вірусами вперше.

У новому дослідженні вчені зрівняли імунні системи дітей і дорослих і перевірили їх здатність реагувати на новий патоген, виключивши будь-який внесок імунологічної пам’яті. Дослідники взяли Т-клітини, які ніколи не зустрічалися з патогеном, у немовлят і у дорослих мишей. Клітини поміщали в дорослу мишу, інфіковану вірусом.

У змаганні з боротьби з вірусом дитячі Т-клітини легко перемогли. Вчені прийшли до висновку, що це може пояснювати і ситуацію з COVID. “SARS-CoV-2 є новим абсолютно для всіх, тому тепер ми бачимо природне порівняння імунної системи дорослих і дітей. І діти відчувають себе набагато краще”, – підсумували фахівці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments