Людина

Швидкість ходьби впливає на тривалість життя людини

Ініціатори нових спостережень з університету Піттсбурга заявили, що після здійснення експериментів їм вдалося виявити цікаву закономірність.

66cdf4f58240db42e73a804dfea31918

З’ясувалося, що між тривалістю життя і швидкістю ходьби людини існує тісний взаємозв’язок. Про це вчені заявили після реалізації кількох випробувань та дослідів. Слід зауважити, що в ході проведення досліджень медики задіяли 35 тисяч представників слабкої і сильної статі. Повідомляється, що всі добровольці були в похилому віці. За словами науковців, лише 35% жінок, які ходили повільним темпом протягом десяти років, змогли дожити до 75 років. Аналогічна ситуація відбувалася і у випадку з чоловіками.

Виявилося, що чим швидше ходили представники слабкої і сильної статі, тим вище була ймовірність стати довгожителями. Провідні вчені стверджують, що організм людей, сам приймає рішення про те, з якою швидкістю людині необхідно пересуватися.

Невропатологи впевнені, що стан здоров’я судин і серця залежить від фізичної активності людей. Результати спостережень опубліковані в одному із зарубіжних журналів.

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button