Земля

Чому Земля жахливо стогне?

Вчені останнім часом все частіше отримують відомості про непоясненні шуми, які чути в різних куточках нашої планети, ніби вони йдуть з надр самої Землі.

Десь це явище схоже на металевий скрип, десь на звук реактивного двигуна, а десь і на стук поїзда. Деякі дослідники вважають, що цей наростаючий прямо всередині планети, гул, може бути передвісником найближчої зміни магнітних полюсів нашої планети. Вчені можуть лише припускати можливий сценарій зміни магнітних полюсів планети і теоретично це повинно відбутися миттєво.

Можливо, планета сама попереджає про наближення змін і тому «стогне». Поки, на жаль, немає пояснення, звідки ж виникає такий гул. За однією із версій дослідників цього явища, сама планета буде надавати все більше доказів напруги своїй поверхні і її стиснення. Механізм такого явища порівнюють з виникненням гудіння літака – тобто відбувається стиснення маси повітря, і виникає шум. Гул, який може бути передвісником катаклізму – зміни магнітних полюсних зон планети, швидше за все, виникає в результаті вертикального коливання води. Це схоже з тим, як землетруси розривають кору.

Свідоцтв про дивну аномалії предостатньо, при цьому відомості надходять з усієї планети. Варто відзначити, що очевидці стверджують, що цей шум проходить як би крізь все тіло, тобто ці вібрації йдуть прямо з надр планети.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button