Різні цікавинки

Чудовий Інтернет-ресурс українською – хостинг PPT та PPTX презентацій

Якщо у вас є інформація, якою ви хотіли б постійно ділитися з іншими, то найкраще буде створити власний сайт. Очевидно, що на це буде потрібен час, а можливо – і гроші. А от якщо інформацію ви хотіли б надавати час від часу, періодично, то найкращий варіант – це створення електронної презентації у поширених форматах ppt або pptx, та безкоштовне розміщення її на сайті http://svitppt.com.ua/ для вільного перегляду іншими.

foto_cikavosti_19.09.2014-013-05_resized

Для чого це може бути потрібно?

Сервіс хостингу презентацій з задоволенням використовують школярі та студенти, учителі та викладачі. І не тільки вони. Якщо у вас є якась некомерційна (гуманітарна, соцільна) ідея – ви також можете пояснити її суть в презентації, розмістити на цьому сайті, та надати посилання на неї всім зацікавленим особам. Якщо ж ваша ідея або пропозиція комерційна, від якої ви чекаєте прибутку – просто зверніться до адміністрації сайту, і вони допоможуть вам найкращим чином втілити ваші плани по рекламуванню.

Також перегляд своєї презентації ви можете влаштувати і через власний сайт. Хостинг SvitPPT пропонує вбудований плеєр, що дозволяє переглядати презентації онлайн, просто у вікні браузера, та скачувати їх на свій комп”ютер. Адже тут вільно надаються коди презентацій, які транслюються.

Для того, хто хоче скористатися сервісом СвітППТ негайно, є відеоінструкція за адресою https://www.youtube.com/watch?v=ecxy2vCYsSs та інші довідкові матеріали. Вони, наприклад, пояснюють відносини хостингу з правовласниками тощо.

Потужна програмно-апаратна платформа хостингу робить його функціонування швидким і надійним, а простий та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс є дуже зручним навіть для дітей молодших класів. Важливо додати, що для перегляду ваших презентацій іншими людьми на сайті хостингу програма PowerPoint їм не знадобиться.
На сайті хостингу діє пошук за ключовим словом і тематичний каталог презентацій. Для розміщення власних презентацій достатньо зареєструватися, використавши ваш аккаунт будь-якої з-понад 20 соціальних мереж. Тобто, це дуже швидко і зручно.

Вислати файл презентації для розміщення можна як з допомогою email, так і безпосередньо на файл-сервер хостингу. Дуже зручно влаштований перегляд презентацій – тут є навіть послайдовий перегляд та звичні кнопки “перемотування вперед-назад”, “попередній-наступний кадр”, “стоп” і “пауза”. У вікні браузера під час перегляду відображаються також презентації на таку ж або схожу тему.

А ще сайт платить вам гроші! Для цього потрібно:
-завантажити 10 унікальних презентацій будь якої тематики (презентації повинні бути виключно українською);
-підписатися на групу вКонтакті;
-вуаля: отримайте поповнення рахунку в розмірі 5 гривень на вказаний Вами номер телефону!

Для того, щоб отримати поповнення рахунку, достатньо написати адміністратору акції для перевірки.
P.S. Кількість завантажених презентацій необмежена!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button