Різні цікавинки

Як забезпечити салону краси процвітання

Synchro RePlay 007Бізнес у сфері краси і здоров’я вкрай жорстокий. На ринку є сотні компаній, які пропонують схожі послуги і кожен день покращують свій сервіс, купують нове обладнання, придумують акції і надають клієнтам сезонні знижки на лазерну епіляцію. Закон цього світу простий – розвивайся або помри. Іншого не дано. Тому для невеликої компанії, що працює в сфері новітньої косметології дуже важливо, щоб обладнання було не тільки найновішим, але й відповідало міжнародним стандартам якості, а також могло задовольнити найвищі вимоги клієнта. Саме таким є продукція компанії Deka.

Моя фірма вже протягом майже п’яти років працює у сфері краси, надаючи клієнтам першокласний сервіс і відмінний результат. Я, як ніхто інший знаю, варто хоч на мить зупинитися, і ініціатива буде втрачена. Тому на олександритовий лазер ціна в компанії Deka мене дуже порадувала. Його функціонал, оснащення, та й інші параметри на найвищому рівні. Мало того, зараз, як ніколи популярна процедура усунення судинних патологій. Про загальне омолодження шкіри навіть говорити не доводиться. Також хочеться відзначити, що купити олександритовий лазер на сайті www.dekalaser.kiev.ua, не складе жодних труднощів. При необхідності можна підрахувати собівартість і дізнатися більш детально про гарантійні зобов’язання компанії.

Мене порадував якісний сервіс, можливість навчання персоналу і, звичайно ж, гарантійне обслуговування. На апарат я не скаржуся, та й поломок поки не було, але мені приносить задоволення усвідомлення, що якщо щось станеться, обладнання швидко полагодять. Якщо ж говорити по питанню доставки, то по території України вона безкоштовна – дрібниця, але приємно.

Гнучка система цін, наскільки я зрозумів, забезпечується за рахунок позиціонування компанії, як офіційного постачальника продукції даного бренду в Україні. Інформація про самотній лазер є на http://www.dekalaser.kiev.ua/product/synchro_play/. Справа можна знайти багато цікавих відеозаписів, які допоможуть ознайомитися з продукцією компанії, і зрозуміти чи варто її, взагалі, купувати.

Враження від співпраці з DEKA тільки позитивні. Крім всіх перерахованих вище достоїнств у компанії є великодосвідчені менеджери, здатні проконсультувати і допомогти у виборі обладнання. Асортимент також вельми широкий, тому при необхідності можна купити всю необхідну техніку в одному місці.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button