Різне

З чого почати свій бізнес?

З чого почати свій бізнес?Багато хто з нас замислюється – а чи потрібно мені працювати на найманій роботі? Можливо, якби я зайнявся власною справою, це приносило мені більше доходу? Чи варто ризикнути і вирушити у власне плавання? Якщо ви хоч раз задавалися подібними питаннями, то ця стаття – для вас!

Головне – бажання

Перш за все, намагайтеся максимально об’єктивно відповісти на головне питання – чи готові ви до того, щоб стати підприємцем? Власна справа – це не тільки прибуток і гонорари. Це завжди ризик і напруга. Ви повинні будете взяти на себе відповідальність за всі свої помилки. Більше нікому буде вас прикривати – з наслідками своїх помилок ви будете розбиратися самостійно.

Читайте також: Як оцінити бізнес?

Вам самому потрібно буде домовлятися з постачальниками, шукати і залучати клієнтів, шукати виконавчий персонал. Відтепер ви – сам по собі! Вас не лякає повна міра відповідальності? Ви хочете працювати тільки на себе? Тоді сміливо йдіть в приватні бізнесмени!

Сфера діяльності

Легко перенести всі тяготи і ризики, пов’язані з відкриттям і веденням власного бізнесу, дозволить вам вірний вибір діяльності, якою ви збираєтеся зайнятися. З самого початку потрібно зрозуміти, що викликає у вас найбільший інтерес, які потреби майбутніх клієнтів вам будуть зрозумілі і близькі. Всі успішні бізнес-тренери радять відштовхуватися від власних інтересів. Саме тут вас буде охоплювати необхідний для успіху ентузіазм, який допоможе легко подолати всі можливі бар’єри і неприємності!

Читайте також: Як вести бізнес?

Наприклад, якщо ви любите шити – відкривайте власне ательє. Вам подобається доглядати за тваринами – тоді нехай ваш вибір впаде на перукарню для тварин або спеціальну готель для кішок і собак. Будь-яке хобі можна перетворити на успішну справу! А якщо справа набрала обертів і ви готові вийти на міжнародний ринок, вам буде необхідно пройти систему сертифікації ISO. Таку справу варто доручити професіоналам від http://friedman.com.ua/ru/info/show/269 , які зуміють чітко та швидко здобути для вас бажанний сертифікат.

Безпрограшні варіанти

Крім вищеописаного підходу існує й інший шлях. Можна вибрати галузь, яка сама по собі є дохідною, і не отримати прибуток в якій практично неможливо.

Прикладами таких галузей є:

• Автомобільний сервіс: автомийки, ремонт, продаж запчастин та мастил і так далі.
• Корпоративні послуги: ведення бухобліку, консалтингові, юридичні послуги тощо.
• Роздрібна та оптова торгівля продуктами, побутові послуги.

Це далеко не весь перелік видів діяльності, доступних малому підприємництву!

Уважно придивіться до свого міста, до свого району. Які послуги можуть потребувати ваші сусіди? Чого їм, на вашу думку, не вистачає? Може, у вашому районі немає жодного пристойного кафе або перукарні?

Знайдіть свою нішу, і сміливо вперед! А домігшись перших успіхів – не заспокоюється. Шукайте, розвивайтеся і освоюйте інші види бізнесу. А ми побажаємо вам стати по -справжньому щасливим бізнесменом!


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button