Технології

Чутки: iPhone 6s і iPhone 6s Plus можуть вийти вже в серпні

Apple переглянула терміни релізу свого нового смартфона iPhone і вирішила представити апарат в останній місяць літа — до початку навчального сезону. Принаймні, так стверджує китайський ресурс Udn з посиланням на джерела в середовищі постачальників комплектуючих компанії.

iphone_6_history_2

Згідно з даними інсайдерів, компоненти для iPhone 6s і iPhone 6s Plus будуть поставляти виробники Genius, Unimicron, Compeq і Largan. Зазвичай анонсу продуктів Apple передують повідомлення про проблеми з тими чи іншими комплектуючими, через які страждають обсяги виробництва. Однак, якщо вірити інформації постачальників, розробка iPhone 6s проходить настільки добре, що в Купертіно вирішили перенести дату анонса на серпень.

[ads2] Складання телефонів, за даними журналістів, буде запущена вже в липні, для того, щоб можна було почати масштабні відвантаження в серпні. Apple, як стверджується, вже активно збільшує запаси компонентів.

Якщо інформація про серпневий реліз відповідає дійсності, значить Apple повинна скоротити термін розробки мобільної платформи iOS. Вже традиційно кожне нове покоління iPhone виходить разом з новою редакцією операційної системи, в цьому році очікується дебют iOS 9.

За наявними даними, в iPhone 6s і iPhone 6s Plus каліфорнійська компанія зробить ставку на апаратне забезпечення. Обидва смартфона будуть базуватися на платформі Apple A9, поєднаної з 2 ГБ оперативної пам’яті LPDDR4. Вперше з моменту виходу iPhone 4s в 2011 році компанія збільшить розрішення основної камери до 12 мегапікселів. Крім того, iPhone запозичать у Apple Watch технологію Force Touch, яка дозволяє натільному дисплею пристрою розпізнавати не тільки місце натискання, але і силу. Колірна схема апаратів поповниться «рожевим золотом».

Читайте також: 

iphone_6_history_1

Примітно, що в понеділок у Мережі з’явилися чутки про те, що Samsung має намір випустити Galaxy Note 5 в липні, щоб випередити Apple з iPhone 6s Plus.

Натхнення: www.macdigger.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button