Земля

Coca-Cola планує випустити газовану воду зі смаком активованого вугілля

Coca-Cola має намір поповнити свою лінійку газованих напоїв, плануючи випустити газовану воду зі смаком активованого вугілля. Керівництво компанії вважає, що такий крок дозволить залучити “покоління Instagram”.

Згідно з даними іноземних ЗМІ, Coca-Cola незабаром офіційно запустить лінійку Zero Sugar, куди увійдуть відразу три нових смаки. Крім активованого вугілля, споживачі також зможуть спробувати газовану воду з авокадо і, крім того, закваски. Перевагою новинок стане не тільки їх винятковий смак, але і відсутність цукру. Виробник відзначає, що їх продукт виявиться дуже популярним в Instagram, і саме завдяки йому можна буде зібрати безліччю “лайків”.

Зокрема, газована вода зі смаком “Авокадо” повинна бути поживною, поки “Вугілля” допоможе в очищенні організму. Що до “Закваски”, то такий напій повинен здивувати покупця кислинкою. Відзначається, що спершу в Coca-Cola розглядали такі смаки як лимон, вишня і ваніль, але потім вважали за краще зупинити вибір на більш екстремальних варіантах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button