Земля

Заходи проти COVID-19 позначаться на Світовому океані

Скорочення виробництва, зниження викидів в атмосферу і перерване повітряне сполучення між країнами у зв’язку COVID-19 піде на користь Світовому океану, але вже зараз потрібно думати про нові кроки після закінчення пандемії, повідомляє міжнародна організація Ради з питань Світового океану.

Важливо продовжити пошук шляхів скорочення викидів вуглекислого газу для збереження здоров’я Світового океану з урахуванням того, що робота транспорту і промисловості відновиться після закінчення пандемії. Це зовсім невелика зміна за такий короткий період часу, тому нам не слід забувати про те, як важливо терміново знайти вирішення довгострокових проблем зміни клімату та океану, які можуть мати серйозні наслідки для майбутнього.

Експерти прогнозують, що скорочення викидів парникових газів, викликане уповільненням промислової діяльності у Китаї та припиненням польотів по всьому світу, буде короткочасним і не повинно вводити уряди в оману щодо того, що інвестиції для переходу на чисту енергію можна відкласти до тих пір, поки економіка не оговтається від шоку, викликаного наслідками пандемії COVID-19.

Натхнення: earth-chronicles.ru

Кнопка «Наверх»