Авто

BMW відродить знаменитий суперкар М1 на честь свого століття

Схоже, у харизматичного спорткара M1 все ж з’явиться наступник – правда, “спорідненість” буде вельми віддаленною. До свого вікового ювілею, який відбудеться в 2016 році, баварці планують випустити у світ ще одного члена екологічного сімейства BMW i – гібридний суперкар i9.

Видання Auto Motor und Sport стверджує, що в BMW вирішили обійтися, що називається, малою кров’ю: i9 побудують на базі вже знаменитого BMW i8, причому використовують ту ж саму силову установку. Правда, віддачу її планується помітно збільшити.

foto_cikavosti_27.07.2014-06

BMW i8 оснащується 230-сильним півторалітровим турбодвигуном і 130-сильним електродвигуном, які спільними зусиллями прискорюють карбонове купе до 100 км/год за 4,4 секунди. Очікується, що флагманська модель суб-бренду стане крупнішою й важчою – в основному, із-за необхідності модернізації силової установки. Однак разом з тим майбутній гібридний суперкар стане і динамічнішим. За прогнозами джерел німецького видання, він випередить донорський BMW i8 прискоренням до 100 км/ч приблизно на півсекунди.

Читайте також: Безпілотні автомобілі від BMW

Крім того, відомо, що інженери BMW збираються зробити всі можливі зусилля, щоб знизити вагу i9 і зберегти розвіску по осях в пропорції 50:50. Відповідно, баварцям доведеться використовувати в конструкції суперкара ще більше вуглепластику, що позначитися на кінцевій ціні.

Втім, поки що не відомо, чи стане BMW i9 такою ж серійною моделлю, як i8 і i3. Не виключено, що баварці випустять планований суперкар обмеженим тиражем за захмарною ціною, а власниками ювілейного гібрида стануть лише кілька найбільш фанатичних шанувальників марки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button