Авто

В Україні почалися продажі кросовера Renault Captur

Кросовер Renault Captur вже «приїхав» в Україну. В Європі ця модель реалізується вже давно, але лише зараз автомобіль надійшов у продаж у фірмові салони компанії «Renault», що знаходяться в Україні.

Відомо, що дизайном кросовера займався Лоренс ван ден Аккер, який відмовився використовувати в серійній моделі сміливі ідеї, відображені у концепт-кара Renault Captur, представленого раніше на мотор-шоу. В цілому автомобіль виглядає досить гармонійно і сучасно, що гарантує їй інтерес серед шанувальників компактних кросоверів. За задумом керівництва компанії-виробника, ця модель повинна скласти конкуренцію Nissan Juke, Peugeot 2008 і Opel Mokka.

У базовій комплектації Renault Captur має досить потужну «начинку» – ESP, ABS, безключовий доступ, клімат-контроль, сучасну аудіосистему, датчики дощу, тиску повітря в шинах і світла, електропідігрів передніх крісел і 16-дюймові диски.

В Україну виробник буде поставляти кросовер з бензиновим двигуном об’ємом 1,2 літра і потужністю 115 к. с. Крім цього, дана модель має 6-позиційну роботизовану КПП і передньопривідну трансмісію.

Вартість авто починається від 528 753 гривень.

Натхнення: svopi.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button