Поради

Де купити вакууматор та пакети для вакууматора?

Вакуумний пакувальник – пристрій, призначений для видалення повітря із упаковки. Обладнання дозволяє створювати практично повністю герметичні умови всередині фольгованих пакетів. Їжа, загорнута таким чином герметично, обмежує доступ повітря, мікроорганізмів, аеробних бактерій і спор цвілі. Більш того, відсутність доступу кисню гарантує відсутність окислення – страви не вступають в реакцію. Така пачка зберігає продукти свіжими до 5 разів довше!

Запаковуючи продукти в вакуумі, ви можете бути впевнені, що запахи не покинуть пакет, не проникнуть в нього завдяки використанню спеціальних бар’єрних плівок. Всі продукти збережуть свій первинний аромат, а в вашому холодильнику більше не буде сильного запаху морської риби, копченостей або блакитного сиру.

Який прилад кращий?

Перед тим як купити вакууматор, необхідно взяти до уваги кілька факторів, які дозволять використовувати машину швидко, ефективно, змусять вас захотіти його використовувати:

  • товщина пакетів;

  • потужність;

  • режим.

Допустима товщина пакетів й тип пакетів, які можна в ній використовувати.

Зверніть увагу на параметри фольги, використовуваної в конкретній моделі апарату. Виберіть пакувальний агрегат, який оброблятиме навіть товсті обгортки. В майбутньому у вас не буде проблем з тим, де купити пакети для вакууматора.

Потужність пристрою.

Ефективність дуже важлива для такого обладнання. Перший параметр визначає потужність зварювального апарату, тобто наскільки швидко він позбавляється від повітря. Чим вище цей показник, тим менше часу витрачається.

Негативний тиск, в свою чергу, визначає, наскільки стерильно вакуумний упаковщик може герметизувати їжу. Працюючі при високому максимальному негативному тиску вакууматори гарантують щільне прилягання.

Режим роботи – ручний або автоматичний.

Ручний агрегат вимагає більшої уваги при обробці продуктів. Вам потрібно знати, коли натискати відповідну кнопку чи утримувати кришку пристрою. Автоматичні моделі працюють набагато швидше, все роблять практично самі – ними набагато зручніше користуватися. Деякі варіанти автоматично відкриваються, самі закривають кришку пакувальної машини. Це полегшує роботу, продовжує термін служби такого пристрою. Купити вакууматор високої якості ви можете на сайті компанії Triniti.

Витратні матеріали

Пакети для вакууматора – кращий спосіб захисту харчових продуктів від зовнішніх чинників, зручні у використанні, економічні.

Маркування PA / PE

Найчастіше для м’яса, м’ясних асорті, різних сирів, риби і деяких овочів використовують гладкі вакуумні пакети для їжі PA / PE. Доступні в різних розмірах/товщині. Цей тип матеріалу забезпечує міцну герметизацію та відносно гарні бар’єрні властивості. Вони підходять до камерних вакуумних пакувальників. Матеріал повинен відрізнятися однорідністю, відсутністю смуг, знебарвлення, бажано від відомого виробника. Ущільнення повинні бути міцними, бажано однакової ширини. Важлива наявність декларації про відповідність пропонованого товару від виробника.

Товщина

Важливий параметр – товщина пластику, з якого виготовлені вакуумні пакети для продуктів. Найчастіше зустрічається 70 мкм, але при необхідності можна застосовувати 90, 100 або навіть 120 мкм. Зазвичай у таку плівку пакують дуже тверді сири або м’ясо із кісточкою. Більш товста фольга також має кращі бар’єрні властивості. Це особливо важливо для продуктів, які швидко псуються або вимагають тривалого зберігання чи витримки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button