Поради

Цікаве про горілку

Горілка – це алкогольний напій, який часто присутній на святкових столах. І він настільки звичний, що навіть не замислюєшся про те, коли його було створено, ким, у якій країні. Є багато цікавого про горілку, про що ви точно не знали.

А в інтернет-магазині Varus ви можете знайти великий вибір цього напою – горілка тут за доступними цінами та найкращої якості. В асортименті є як звичні нам торгові марки, і іноземні, які пропонують незвичайні види товару.

Найцікавіше про горілку

Слово «горілка» походить від слова «вода», це її зменшувальна форма. Напій підходить до різних страв, і популярний він не тільки в нашій країні, але і в багатьох інших державах. Якщо купувати дорогий і якісний напій, він буде легко питися і принесе масу задоволення.

Є й інші цікаві факти про цей напій:

  • це якісний алкогольний напій. Багато хто впевнений, що це низькоякісний продукт, але все навпаки. Звичайно ж, йдеться про продукт із відповідною ціною та гарного бренду. А, як і будь-який інший елітний напій, вимагає і дорогого супроводу столу, а тому про закуску варто подумати заздалегідь;
  • вважається, що у горілці найменше шкідливих домішок, ніж у інших алкогольних напоях. А тому її можна назвати навіть чистою;
  • напій лише на 40% складається зі спирту, а 60% – це вода;
  • це далеко не продукт з низькою калорійністю. 100 г горілки міститься 235 ккал;
  • найдорожчою горілкою є напій шотландського походження під назвою Diva. Вона проходить фільтрацію через деревне вугілля карельської берези, пісок та діамантову крихту. Але ціну все ж вона таку має через дорогоцінне каміння в самій пляшці;
  • найціннішою якістю напою є відсутність у ньому смаку, тому вона відмінно підійде буквально під будь-які страви;
  • ще один факт про шотландську горілку – вона найміцніша. Її міцність складає 88,8%. До то ж цей напій популярний і в Китаї – тут вісім цифр має магічне значення, і вважається, що вона приносить щастя;
  • покращує розумову діяльність. Вже доведено, що лише 30-50 г горілки допомагає покращити розумову діяльність, але при цьому притуплює реакцію та точність рухів.

В усьому світі є різні технології виробництва горілки. Їй додають колір за допомогою натуральних барвників, також змінюють смак, додаючи м’яти, цитрусові, трави.

Горілка – це міцний алкогольний напій, який спричинює сп’яніння. А тому не варто їм зловживати та ризикувати своєю та безпекою тих, хто знаходиться поряд з вами.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments