Різні цікавинки

Де найкраще купувати матеріали для художників?

foto_cikavosti_24.09.2014-05_resizedТворчість — це процес діяльності, що створює якісно нові матеріальні або духовні цінності. Причому однаковий результат творчості неможливо прямо отримати з однакових початкових умов. Це означає, що ніхто, крім, можливо, автора, не зможе отримати точно такий самий результат, навіть якщо він користуватиметься тими ж самими матеріалами, інструментами, чи матиме ті ж самі умови для творчості.

Отже, за автором, художником, творчою особистістю — індивідуальність витвору мистецтва, його неповторність. А інтернет-магазин художніх матеріалів rosa.ua забезпечить все інше — матеріали, інструменти тощо, які, зрештою, і створюють ті самі умови для творчості, без яких поява витвору мистецтва так само неможлива, як і без участі у процесі його творця.

Коли відвідуєш цей Інтернет-магазин, то перше, що вражає — це просто величезний асортимент! Задумайтесь — понад 10 тисяч найменувань художніх матеріалів та інструментів!

Тут є все і для тих, для кого художня творчість стала фахом, тобто для професійних художників, скульпторів, реставраторів тощо. Але тут також є величезна кількість пропозицій і для початківців, і просто для тих, хто має або хоче мати художнє хобі. Навіть каталог прийомів і напрямків хобійної творчості на сайті здаються невичерпними: декупаж, кракелюр, батик, реставрація, різьба, валяння (фелтінг), вітраж, глазуровання, декор, квіллінг, листівки, скрапбукінг, миловаріння, мозаїка, золочіння, полімерна глина, ліпка, свічки, виготовлення подарунків, розпис по шклу, кераміці, тканині… І це — неповний перелік!

Друге, на що звертаєш увагу, це те, що Інтернет-магазин rosa.ua не обмежується лише продажем. Адже тут є велика кількість цікавих, пізнавальних та навчальних статей, а також детально ілюстрованих інструкцій -”майстер-класів”. Є також великий перелік ідей для творчості, який не тільки пропонує готові ідеї, але й будить творчу фантазію.

А ще тут є “книга відгуків”, де можна поділитись досвідом замовлення чи використання художніх матеріалів, де чесно публікують всі відгуки. Причому зовсім неважливо, хто пише — це керівник художньої студії, яка дуже задоволена, що вигідно придбала тут партію художніх матеріалів чималенької вартості, чи радісна молода мама, що має маленького синочка і нове чудове хобі, нещодавно відвідала розділ скрапбукінгу http://rosa.ua/catalog/37607_otkrytki_skrapbuking/ і придбала спеціальний художній папір на невелику суму, який отримала поштою.

Іноді людина відчуває потяг до творчості, але не знає, що їй знадобиться для того, щоб просто спробувати відкрити свої нові таланти, наприклад, до малювання. Достатньо зайти на сайт і зробити крок до здійснення свого бажання чи мрії, чи навіть зробити крок до своєї слави! Адже тут можна придбати набір, де є все необхідне, щоб спробувати намалювати картину. Або набір, щоб створити чудову поштову листівку. Або щоб зробити прикраси з біжутерії. Сподобалося? До послуг більш професійні матеріали.

Кнопка «Наверх»