Різне

Озерні чудовиська

18 травня 1960 три священика засвідчили, що запримітили голову чудовиська, схожу на конячу, в озері Лох-Рі в Ірландіі. Це одне з трьох озер Ірландії, в яких бачили чудовисько. У 2001 році на озері навіть пройшла пошукова експедиція, яку висвітлювали ірландські ЗМІ. Ми зібрали інформацію ще про 8 найвідоміших озерах, на яких в той чи інший час очевидцями були помічені незвичайні, невідомі науці істоти, існування яких на даний момент не доведено.

 

Озеро Лох-Несс, Шотландія. Без перебільшення, найвідоміше озеро з чудовиськом у світі. Знаменита Нессі, чутки про яку сягають ще до VI століття н.е., за твердженнями багатьох вчених – останній динозавр, що живе на Землі.

Озеро Оканаган, Британська Колумбія, Канада. Огопого – легендарний монстр, котрий прославив всю Британську Колумбію і практично наблизився за популярністю до Нессі. Помічений вперше в 1958 році, він регулярно описувався очевидцями як довгий змієящер з тілом, що нагадує бочку, довгою шиєю і плавниками.

Озеро Лабинкир, Якутія, Росія. Лабинкирській Чорт – чудовисько, побачене якутами ще в XIX столітті. Хоча фото-або відеодоказів немає, чудовисько помічено не однією науковою експедицією. Крім того шум, нібито видаваний монстром, вдалося записати, а за допомогою ехолота була помічена величезна тінь, що за розміром не відповідала жодній відомій озерній рибі.

Озеро Канас, Провінція Синьцзян, Китай. Вперше величезна жива істота була помічена студентами місцевого університету в 1985 році. Пізніше з’явилися чутки про те, що чудовисько регулярно тягне під воду тварин і птахів. У 90-ті про нього забули, проте в 2011 році кілька очевидців заявили, що монстр знову піднявся на поверхню. Одному з них навіть вдалося його зняти.

Озеро Кок-Коль, Джамбульськая область, Казахстан. Тут, за свідченям багатьох очевидців, мешкає величезна (не менше 15 метрів завдовжки) кровожерливе істота, яка тягне під воду птахів і звірів. Місцеві прозвали чудовисько “водяним духом Айдахара”.

Озеро Стуршен, провінція Емтланд, Швеція. Місцевий мешканець – величезний ящір, перші відомості про якого відносяться ще до 1635. Існування його довгий час вважалося просто середньовічною легендою, але спочатку 2000-х місцеві ЗМІ написали про те, що монстра бачили дві дівчинки. Вони були до смерті налякані. Спочатку їх розповідь не сприйняли серйозно, але через кілька років на березі озера знайшли неймовірних розмірів сліди, власника яких розпізнати не вдалося. Також відомо, що на озері поставили гігантську пастку.

Озеро Шамплейна, США – Канада. Вперше місцеве чудовисько описано очевидцем – шерифом на ім’я Натан Муні в 1883 році, як величезна чорна змія близько 50 метрів завдовжки. У 1977 році туристці Сандрі Мансі вдалося сфотографувати голову, шию і частину спини чудовиська. Також, за словами інших очевидців, у “Шампо” мається від трьох до п’яти горбів на спині.

Озеро Бросно, Тверська область, Росія. Місцеве чудовисько описується очевидцями як ящір, що нагадує плезіозавра. Більшість з них розповідають про чудовисько на словах, але деяким, нібито, навіть пощастило зробити його фотографії. Тим не менш, офіційних фактів існування “плезіозавра” на даний момент немає.

Озеро Лох-Рі, Ірландія. За легендою, в озері ховається не тільки чудовисько, але ще й ціле підводне місто з собором.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button