Поради

Де в Луцьку дешеве житло

Ціни на нерухомість в Україні хоч і зменшились, та купівельна спроможність більшості громадян не покращала. Для багатьох залишається актуальним питання придбання житла за помірною ціною. Жителі Луцька не виключення, вони також шукають, де в місті можна дешево купити квартиру чи будинок.

Що на первинному ринку житла

Побачити всі квартири і будинки на ЛУН дуже легко, вони зібрані на одному ресурсі для зручності користувачів. Ті, хто ще не визначився, яке житло придбати – на первинному чи на вторинному ринку – на ЛУН.ua мають змогу переглянути всі пропозиції, проаналізувати ціни, відфільтрувати непотрібні варіанти й прийняти остаточне рішення, яке помешкання купити.

Первинний ринок нерухомості Луцька пропонує придбати від забудовника житло в 30 новобудовах на різних стадіях готовності. Є в місті й нові будинки, в яких продаж квартир здійснюють вже особисто власники. Найдешевше житло представлене в новобудові по вулиці Володимирська, в якій квадратний метр коштує від 7 500 грн. До 9 000 грн. за квадратний метр також пропонують квартири в житлових комплексах на вулицях Новочерчицька й Рівненська.

Що пропонує вторинний ринок

Знайти недорогу квартиру в будинку старого житлового фонду реально в будь-якій частині міста, адже на вартість помешкання впливає не тільки його розташування, а й стан та інші особливості. Так, за 10 000-14 000 доларів можна купити однокімнатне житло на вулицях Січовій, Щусєва, Коперника, С. Ковалевської, проспектах Молоді, Відродження, Волі тощо.

Недороге житло пропонують і в передмісті Луцька. Купити помешкання можна в Ківерцях, Великому, Рожищі, Озері, Садові. Ціни на однокімнатні квартири недалеко від обласного центру стартують з 11 000 доларів.

У самому Луцьку чи на його околиці можна придбати й приватний будинок. Якщо відстань до центру міста не відіграє важливої ролі, можна придивитися варіанти в передмісті за ціною 15 000-17 000 доларів. Цікаві пропозиції легко знайти в дачному масиві «Діброва» в селі Струмівка, селищі Голоби, селі Сапогове тощо.

Скільки коштує оренда квартири

Орендувати помешкання на тривалий термін у місті можна за ціною від 1000 грн. за місяць. Невисока ціна, звісно, приваблює, однак варто зазначити, що більшість власників нерухомості перекладають на плечі орендарів ще й оплату комунальних послуг, що робить вартість оренди щонайменше вдвічі більшою. Багато пропозицій є на проспектах Відродження й Волі, вулицях Кравчука, Грабовського, Черняховського та ін.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button