Екологія

Де в Україні у березні можна помилуватися первоцвітами

Вже незабаром на українців чекають весняні вікенди. Провести їх із користю для здоров’я і настрою можна, відвідавши парки та заповідники. Там лаштуються до цвітіння або й уже розпустилися первоцвіти.

GreenPost зібрав 5 локацій, яких обов’язково потрібно відвідати любителям милуватися пролісками та сон-травою.

У Холодному Яру на Черкащині ближче до другої половини березня розквітають підсніжники. Квітів на цій геолокації так багато, що вони геть вкривають землю й створюють ілюзію суцільного білого килима.

Також можна відвідати Ічнянський національний природний парк в Чернігівській області. На території в 10 тис. га у другій половині березня починають квітувати проліски та підсніжники. А після них переймають естафету анемони та жовті первоцвіти.

Якщо ви – палкі шанувальники шафрану, потрібно брати квитки до села Колочава Закарпатської області. Там просто неба на території етнографічного комплексу “Старе село” квітнуть 12 га шафрану. Ніжно-бузкові квіти починають своє цвітіння у 20-х числах березня і продовжують милувати око до середини квітня.

А в Іршаву в другій половині березня варто збиратися тим, хто любить тішити око красою тендітних білоцвітів. Ці рослини активно квітнуть в цей час в урочищі села Бронька. Площу в 3 га вкриває “килим” із ніжних білих квітів.

Національний парк “Слобожанський” у Харківській області порадує наприкінці березня квітуванням сон-трави. Також тут варто звернути увагу на реліктові озера, які стали “домівкою” для інших рідкісних рослин.

Натхнення: greenpost.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button