Екологія

Рибалкам Індонезії пропонують ловити пластик замість риби

Міністерство рибальства Індонезії запустило чотиритижневу програму, в рамках якої рибалкам буде оплачуватися збір пластикового сміття в океані.

Передбачається, що тисячам рибалок платитимуть за збір пластикового сміття в морі. Чотиритижнева ініціатива є частиною великої програми зі скорочення пластикових відходів на 70% до 2025 року.

Міністерство рибальства заявило, що воно виділило 1,03 мільярда рупій (67000 доларів США) для виплати 1721 рибалці по всьому архіпелагу за будь-яке пластикове сміття, яке вони зберуть з 1 по 26 жовтня.

Субсидія становитиме 150 000 рупій (10 доларів США) на рибалку на тиждень. Це послужить компенсацією того, що рибалки не будуть ловити рибу протягом цього періоду. Це трохи більше, ніж 140 000 рупій (9 доларів) на тиждень, які, за оцінками Міністерства, вони заробляють на риболовлі.

Індонезія є одним з найбільших забруднювачів океану пластиком. Згідно з опитуванням, проведеним в 2017 році Національним партнерством по боротьбі з пластиком Індонезії, в країні щорічно виробляється близько 6,8 мільйона тонн пластикових відходів. Тільки 10 відсотків цих відходів переробляються, в той час, як близько 620 000 тонн виявляється в морі.

“Це важливе моральне послання світу про те, що скидати пластикові відходи в море — це дуже погано. Сподіваюся, це буде загальнонаціональним проектом і, можливо, стане всесвітньою акцією», — заявив Сакті Вахью Тренггоно, міністр рибальства Індонезії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments